מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

לצאת מהדעת

הספר לצאת מהדעת מאת הרב יהושע שפירא (בעריכת צבי איל, סופר ומטפל בפסיכודרמה) נוגע במגוון צמתים והתמודדויות המלווים את החיים בשניים - החל בחיפוש אהבה וזוגיות, המשך בחילוקי דעות, שינויים העוברים על הגוף והנפש, וכלה בזוגיות בגיל השלישי. הפרק האחרון מציע מגוון פעילויות ותרגילים להעצמת האהבה ולחיזוק הקשר.

תוכן הספר לצאת מהדעת

הספר לצאת מהדעת עוסק בקשיים בחיים הזוגיים המביאים אותנו לא פעם לחוויות קצה, עד שאנחנו מרגישים כאילו אנחנו עומדים לצאת מדעתנו. וזה נפלא. יציאה מהדעת היא אחד הדברים הטובים ביותר שעשויים לקרות לנו במערכת הזוגית. היא שחרור מהאישיות המצומקת שלנו והזדמנות להתרחב ולגדול, ולכן היא אחד ממוקדי האושר החשובים והעמוקים ביותר של הנישואים. (מתוך ההקדמה)

מחברי הספר לצאת מהדעת

הרב יהושע שפירא, הינו ראש ישיבת ההסדר ברמת גן, בעל ניסיון רב שנים בייעוץ זוגי ומרצה מבוקש בתחום. צבי איל, הינו סופר ומטפל בפסיכודרמה. שיתוף הפעולה בין השניים הוליד ספר מלא תובנות עמוקות ועצות מעשיות, אשר מוגשות בסגנון שובה לב ובהומור. העיסוק בנושאים עדינים וטעונים במבט חודר לצד קריצה מחויכת הופך את הספר הזה לבשורה של ממש עבור כל המבקש את האהבה ואת הדרך לשמר אותה לאורך ימים ושנים.

 

ספר לחברים על הספר 'לצאת מהדעת'

לקוחות שרכשו את הספר "לצאת מהדעת", התעניינו גם בספרים הבאים:

רעים אהובים

רעים אהובים

הוסף למדף מחיר: 59 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום