מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

סוד הנשיות היהודית

   הוצאת קולמוס

הספר סוד הנשיות היהודית, הרבנית תהילה אברמוב, הוצאת קולמוס, כריכה קשה. סוד הנשיות היהודית - היבטים על טהרת המשפחה.

אודות הספר סוד הנשיות היהודית

מסדרת הספרים "חינוך לחי המשפחה" של הרב ירמיהו והרבנית תהילה אברמוב. הספר "סוד הנשיות היהודית" עוסק בהיבטים על טהרת המשפחה.
הלכות טהרת המשפחה בלשון עכשווית, בתוספת הסברים למושגים שונים והארת הנושא מן הצדדים הרעיוניים והמחשבתיים תוך התייחסות לחיי הנישואין בכללם.
משולב בסיפורים ומקורות מדרשיים.

הספר סוד הנשיות היהודית עוסק במשמעות ובקסם של שמירת הלכות טהרת המשפחה, הספר מגלה כיצד ניתן להיטיב את חיי נישואין ולעשותם שמחים ומאושרים יותר. 

מהסכמות גדולי התורה לספר סוד הנשיות היהודית

הרב זילברשטיין: "..וכמדומני שהספרים ראויים להעלות על שולחן בנות מלכים הנכבדות, ולנאום מתוכם, ואנו מקווים להשי"ת שהספרים יביאו תועלת לבנות ישראל שיבנו בתיהן בקדושה וטהרה על דרך הסלולה שלנו מבותינו ואמותינו הקדושים.."

הרב עובדיה יוסף: "שמחתי לשמוע על הוצאת הספר "סוד הנשיות היהודית" - היבטים על טהרת המשפחה. אשר נכתב ונערך על ידך בטוב טעם ודעת תוך התייעצות עם מורי הוראה מובהקים.."

כמו כן הספר סוד הנשיות היהודית זכה להסכמתם של הרב אויערבאך, הרב משה שמואל שפירא, הרב אלישיב, הרב חיים פנחס שנייברג ועוד..

מלבד הספר סוד הנשיות היהודית הוציאו המחברים ספרים שונים ובניהם: ישר מן הלב, משפחתנו - כוחנו, שניים שהם אחד, הנסיכה הייחודית ועוד..

ספר לחברים על הספר 'סוד הנשיות היהודית'

לקוחות שרכשו את הספר "סוד הנשיות היהודית", התעניינו גם בספרים הבאים:

שלש שלומות הן

שלש שלומות הן

הוסף למדף מחיר: 49 ₪
קורות בתינו

קורות בתינו

הוסף למדף מחיר: 85 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום