מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

שבילי השלום

הספר שבילי השלום מאת אסתר רבקה טולידאנו הינו מדריך יהודי לאשת חיל בשבילי החיים. 625 עמודים בכריכה קשה של ספר שאינו עוד ספר לחיזוק הבית היהודי, אלא ספר ייחודי המוביל אותנו בשבילי החיים כמו בסיור מהנה ומאלף, מפנה את תשומת ליבנו לכל רכיבי החיים המשפיעים על הבית ומוליך אותנו אל היעד.

תוכן הספר שבילי השלום

במרכז ספרה הרבנית הגדירה את עמוד השדרה של הבית, המקיף את הנושא מכל היבטיו. כך מובלת הקוראת בהדרגה לצלילה בעומק נפשה, לחתירה עמוקה ויסודית, למודעות עצמית גבוהה, ולבסוף - לרצון עז וליכולת גבוהה לכונן את ביתה על בסיס יציב ומבטיח. הספר מעלה חיוך על פני הקוראת, ובב בבד עם זאת חורש בליבה תלמי מחשבה.

הספר שבילי השלום משלב רעיונות עמוקים שנלקטו מכל רחבי ארון הספרים היהודי עם סיפורים מחיי היומיום. השפה שנונה ושזורה בהומור משובח. הספר לא משאיר את הקוראת עם מידע תיאורטי גרידא, אלא מגיש על מגש של כסף עצות מעשיות ופרקטיות, טיפים שימושיים ותובנות עמוקות על חיי הבית. שבילי השלום מיועד לכל אישה בכל שלב בחיי המשפחה - מכלה צעירה, חותנת מכובדת, מורה או מדריכת כלות... פשוט כל מי ששואפת להגיע אל התכלית, אל האחדות ואל השלום - מוזמנת לצעוד בשביליו.

אודות מחברת הספר שבילי השלום

[מתוך כתבה באתר הידברות] טולידאנו, הנשואה כבר 16 שנה לרב שמואל טולידאנו ואם לשלושה, מתגוררת כיום במודיעין עילית. טולידאנו היא אישה משכילה מאוד שבעברה הספיקה ללמוד לא מעט; כבר בגיל צעיר למדה הוראה בכירה, חינוך מיוחד ופיזיותרפיה, ובהמשך התמחתה בתורת הנפש עפ"י חז"ל (פסיכולוגיה) ופילוסופיה. מדובר באישה עסוקה מאוד: היא מרצה מבוקשת  שדוברת חמש שפות (אנגלית, פלמית, צרפתית, עברית ואידיש), בנוסף היא גם יועצת נישואין, מדריכת כלות ומדריכת -מדריכות כלות (ואף זכתה למכתב המלצה חם מהרבנית קנייבסקי ע"ה). לפני כשלוש שנים לרשימה העמוסה הזאת הצטרף גם התואר סופרת שכן טולידאנו הספיקה להוציא בשלוש השנים האחרונות חמישה ספרים יפהפיים הנוגעים לבית היהודי על כל היבטיו. 

טולידאנו נולדה באנטוורפן שבבלגיה לבית חרדי ציורי ומיוחד, אחת מבין שמונה ילדים, להורים בעלי אישיות מיוחדת שמאופיינת לדבריה בהמון אהבת ישראל לכל יהודי באשר הוא. לפני שנתיים וחצי התרחש בחייה האישיים מפנה מאוד משמעותי שהיה הקטליזטור הגדול שלה לתחילת פרק הכתיבה בחייה: טולידאנו איבדה את אביה הנערץ והאהוב, ולאחר כשנתיים ילדה את ביתה מיכל. באותה עת היא סבלה מפריצת דיסק חמורה, מה שחייב אותה, אישה פעלתנית ונמרצת, לשכב במיטה שבועות רבים במשך רוב שעות היום. מהתקופה הלא פשוטה הזאת, מתוך הכאב שטולידאנו מגוללת, צמח אור גדול. החיבורים הרבים שלה הפכו מהר מאוד לספר שהוצאת פלדהיים, שזיהתה מהר מאוד את הפוטנציאל האדיר, החליטה להוציא לאור תחת השם "שבילי השלום". עבור טולידאנו מדובר בעצם בריכוז ההרצאות הרבות שהיא מוסרת ב-12 השנים האחרונות.

 

ספר לחברים על הספר 'שבילי השלום'

לקוחות שרכשו את הספר "שבילי השלום", התעניינו גם בספרים הבאים:

ביחד

ביחד

הוסף למדף מחיר: 55 ₪
מקודשת את

מקודשת את

הוסף למדף מחיר: 59 ₪
בגן השלום

בגן השלום

הוסף למדף מחיר: 46 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום