מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

התנערי חינוך המתבגר מתוך אמונה

   הוצאת דברי שיר

התנערי- חינוך המתבגר מתוך אמונה. 

הספר התנערי של ד"ר מיכאל אבועלפיה הינו סיכום שיעורים של ד"ר מיכאל אבועלפיה שנמסרו במסגרת שיעוריו במכון מאיר. ומהווה תיאור והצעת דרכי ההתמודדות חינוכים ופסיכולוגים מתוך אמונה.  

מתוך ההקדמה :  "בתוך פסיכיאטר לילד ונוער ונסיוני בעבודה הטיפולית הייתי מבקש לנסות להבין:כיצד מחנכים?ואם נגדיר חינוך בתור רפואה-מונעת, נוכל לשאול, כהורים, פעמים רבות: מה כן עושים? הרי למה לנו לטפל בהפרעות הרגשיות או החברתיות לאחר מכן, בעיקר אם ניתן למנוע את הבעיה? " 

תוכן הספר התנערי: יצירת מקום לילד, התמודדות עם חוצפת הנער המתגבר, התמודדות עם הרצון בתקופת ההתבגרות,הדרך לפיתוח ביטחון עצמי. השבת הסמכות ההורית, הדרך לפיתוח אינטליגנציה אצל המתגבר , חיבור גוף ונפש כדרישה אמונית ועוד .. 

על מחבר הספר התנערי

ד"ר מיכאל אבולעפיה הוא פסיכיאטר לילד ונוער, מנהל מכון לבבה לטיפול מתוך אמונה. במסגרת המכון, ד"ר מיכאל אבולעפיה מלמד מטפלים בבריאות הנפש את הדרך לחבר בין ההבנות הרוחניות שחכמי ישראל תיארו לבין הכלים הפונים אל טיפול הנפש.
ד"ר אבולעפיה כתב ספרים נוספים רבי מכר  אומנות ההכלה, הגנן והפרי, והרהורי אהבה של מטפל, עצות טבעיות לנפש , הגנן והפרי ועוד ועוד..
 

ספר לחברים על הספר 'התנערי חינוך המתבגר מתוך אמונה'

התנערי חינוך המתבגר מתוך אמונה
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר התנערי חינוך המתבגר מתוך אמונה

התנערי חינוך המתבגר מתוך אמונה

הוסף למדף מחיר: 48 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "התנערי חינוך המתבגר מתוך אמונה", התעניינו גם בספרים הבאים:

הגנן והפרי

הגנן והפרי

הוסף למדף מחיר: 42 ₪
אמנות ההכלה

אמנות ההכלה

הוסף למדף מחיר: 49 ₪
חדש
בית ספר לנפש

בית ספר לנפש

הוסף למדף מחיר: 55 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום