מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

על שפת העדן

   הוצאת דברי שיר

על שפת העדן, מיכאל אבועלפיה

מגב הספר "על שפת העדן", מיכאל אבועלפיה : העמקה בכתבי חז"ל בנושא בית המקדש השלישי , או בנושא השוואה בין עץ הדעת לעץ החיים, מכניסה אותנו ישירות אל הדרך ליצור כלים, אבל ממקום שבו יהיה אפשר להשיג את ההבנה במהותה. הרי לכאורה שתי דרכים להפנים תובנות חדשות: ע"י השכל הרציונלי או ע"י הניסיון, כלומר המפגש עם החיים ושורשם. הדרך הראשונה היא הדרך שמקנה בעיקר תוכן, אך אינה מסוגלת להקנות כלים כמו הדרך השניה. כנראה שעלינו חלה החובה לגלות את הדרך השלישית, ללמוד לחשוב במושגים פנימיים עד שההבנה תאפשר יצירת כלים לנפש, כוחות של חיות... אנחנו מלאי רצון לבנות בית לה', כלומר ליצור את הכלי המתאים להופעתו, ברמה האישית או הכללית. על כן בספר זה נתבונן בדרך "לחשוב טוב" כלומר לחשוב בצורה שבה אנחנו מתמלאים חיות. לא חשיבה שמטרתה לדעת, אלא חשיבה שמטרתה להוסיף חיות בחיים ולעדן אותן.

 

על מחבר הספר על שפת העדן

ד"ר מיכאל אבולעפיה הוא פסיכיאטר לילד ונוער, מנהל מכון לבבה לטיפול מתוך אמונה. במסגרת המכון, ד"ר מיכאל אבולעפיה מלמד מטפלים בבריאות הנפש את הדרך לחבר בין ההבנות הרוחניות שחכמי ישראל תיארו לבין הכלים הפונים אל טיפול הנפש.
ד"ר אבולעפיה כתב ספרים נוספים רבי מכר  אומנות ההכלה, הגנן והפרי, והרהורי אהבה של מטפל, עצות טבעיות לנפש , הגנן והפרי ועוד ועוד..
 

ספר לחברים על הספר 'על שפת העדן'

לקוחות שרכשו את הספר "על שפת העדן", התעניינו גם בספרים הבאים:

הגנן והפרי

הגנן והפרי

הוסף למדף מחיר: 42 ₪
אמנות ההכלה

אמנות ההכלה

הוסף למדף מחיר: 49 ₪
חדש
בית ספר לנפש

בית ספר לנפש

הוסף למדף מחיר: 55 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום