מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

מלים מהבטן

   הוצאת ידיעות ספרים

דנה בהיריון הראשון שלה. היא לחוצה, נרגשת, מנהלת רישום מדוקדק של כל בדיקה, תחושה ובעיטה של התינוק. מיכל בהיריון השלישי שלה. היא עובדת במשרה מלאה, יש לה שני ילדים קטנים ובעל עסוק. דנה מקפידה על בדיקות המעקב. וגם על בדיקות מעקב לפני המעקב. מיכל לא זוכרת מתי התור שקבעה וכל הזמן שוכחת לטלפן למרפאה. דנה בהיריון במשרה מלאה. למיכל אין זמן להיות בהיריון.
במדריך המיוחד הזה להיריון ולידה, מילים מהבטן, עוקבת מלי גרין אחר שתי גיבורותיה במסען לקראת האימהות. לאורך המסע מקבלות הקוראות שפע של מידע רפואי, עצות מהבטן, תשובות לכל שאלה שעולה על הדעת וטיפים חשובים מפיה של בעלת ניסיון עשיר.

במדריך גם כמה פרקים מיוחדים: סגולות להיריון קל וללידה מוצלחת, הכנה רוחנית ללידה, הימים הראשונים שלאחר הלידה, נספח מעודכן הכולל את זכויות האישה ההרה והיולדת, ועוד.
זהו ספר חובה לכל היריון!

מלי גרין היא עיתונאית, סופרת, מרצה ובעלת הטור הפופולרי "אמא'לה 11" ב-Xnet. כאמא ל-11 ילדים, היא מכירה היטב את שני הקצוות: את האם לעתיד הטרייה, כולה התרגשות ודאגות, ואת האם לעתיד הוותיקה, שאצלה שם המשחק הוא פרופורציות. זהו ספרה ה-11. קדמו לו, בין היתר: אמא.קוםאף אחד לא מבין אותיוחיפשתי אותך.

פרופ' שמחה יגל הוא מנהל האגף למיילדות וגינקולוגיה במרכזים הרפואיים של הדסה בירושלים. עוסק כשלושים שנה בתחומי המיילדות, הגינקולוגיה, האבחון הטרום-לידתי וטיפולים תוך-רחמיים, לשעבר יו"ר החברה הישראלית לאולטרסאונד במיילדות וגינקולוגיה. מפרסם רבות בספרות המקצועית ובעל שם עולמי בתחומים אלה.

ספר לחברים על הספר 'מלים מהבטן'

לקוחות שרכשו את הספר "מלים מהבטן", התעניינו גם בספרים הבאים:

חדש
בית ספר לנפש

בית ספר לנפש

הוסף למדף מחיר: 55 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום