ספרי קודש - המדף היהודי
מוקד הזמנות: 03-5531443

חומש עם תפילות אשכנז - מלווה בהנחיות באנגלית - מעוצב

הוצאת קורן ירושלים

שימו לב! לכמויות תינתן הנחה משמעותית. לפרטים נוספים - 03-5531443 או בעמוד צור קשר
ניתן להזמין הטבעות והקדשות במחירי עלות - לחץ לפרטים נוספים

חומש עם תפילות אשכנז - מלווה בהנחיות באנגלית - מעוצב

חמישה חומשי תורה וסידור לשבת - תלפיות, בכריכה חגיגית של אמן היודאיקה הירושלמי הנודע - יאיר עמנואל. עברית בליווי הנחיות באנגלית, מהדורה קטנה 15.5X10.5 ס"מ, 720 עמודים. 

על מהדורת תלפיות

המהדורה תוכננה במיוחד לתפילות השבת. יש בה כל הנדרש לתפילה: חמישה חומשי תורה, הפטרות, מנחה לערב שבת, מעריב, שחרית ומנחה לשבת ומעריב למוצאי שבת. 
הטקסט בעברית זהה לחומש הקלסי של קורן. קטעי התפילה מלווים בהנחיות קצרות בשפה האנגלית המנחות את המתפללים בסדרי התפילה. חומש קורן תלפיות מתאים ליחידים או לבתי כנסת בחו"ל, המעדיפים חומשים שאינם מתורגמים, וכן למבקרים או לדוברי אנגלית בארץ. מהדורת תלפיות זכתה לכריכה צבעונית המשלבת הטבעות זהב של אמן היודאיקה הירושלמי הנודע - יאיר עמנואל

מהדורה זו מתאימה במיוחד לדוברי אנגלית הרוצים חומש שאינו מתורגם אך ישמחו להכוונה קלה בשפתם. 

 

על הוצאת קורן המוציאה את חמישה חומשי תורה וסידור לשבת - תלפיות

הוצאת קורן נוסדה בירושלים בשנת תשכ"ב, על ידי מר אליהו קורן במטרה להוציא לאור את תנ"ך קורן. לנגד עיניו עמדו שלושת העקרונות אשר ינחו אותו ואת צוותו לאורך השנים: 'הידור', 'דיוק' ו'מסורת'.
מאז ועד היום בית ההוצאה הירושלמי מאופיין בעיצוב המשרת את הכתב; עוצבה אות ייחודית לתנ"ך ואות יחודית לשאר הכתבים, אשר נעימות במיוחד לעין. בהתאמה, בית המדרש של הוצאת קורן ירושלים מסור להוצאת נוסח מדויק, מוגה ובלתי מתפשר של הכתבים. ועל כן הדיוק של התוכן וההידור של הגופן הופכים את תנ"ך קורן למותג של ממש.

ספר לחברים על הספר 'חומש עם תפילות אשכנז - מלווה בהנחיות באנגלית - מעוצב'

לקוחות שרכשו את הספר "חומש עם תפילות אשכנז - מלווה בהנחיות באנגלית - מעוצב",
התעניינו גם בספרים הבאים:

אזל מהמלאי
49 ₪
אזל מהמלאי