מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

סידור כוונת הלב מעוטר

   הוצאת מכון שירה חדשה

שימו לב! לכמויות תינתן הנחה משמעותית. לפרטים נוספים - 03-5531443 או בעמוד צור קשר
ניתן להזמין הטבעות והקדשות במחירי עלות - לחץ לפרטים נוספים

סידור כוונת הלב מעוטר- בנוסח עדות המזרח. הסידור המפורש של כוונת הלב ידוע כאחד הסידורים שמצליחים לשלב בצורה הטובה ביותר פירוש בהיר וקצר - שלא מפריע לרצף התפילה, ועם זאת עומק ותועלת רבה לסידור הכוונות לקראת ותוך העבודה שבלב, זוהי תפילה.

למי שרוצה לעשות את הצעד הראשון שלו לעבר תפילה משמעותית יותר- סידור כוונת הלב הוא הבחירה הטבעית.

תוספות אפשריות

ניתן להזמין את הסידור במהדורת כיס, עם כריכת סקאי, עם כריכת עור, בגדלים שונים ובצבעי כריכה שונים וכו'. צרו קשר עם המוקד הטלפוני לפרטים נוספים.

 

יתרונות סידור כוונת הלב

הסידור מודפס בצורה איכותית מאוד- באותיות גדולות, מאירות עיניים ונוחות לקריאה. ההערות וההוספות מודגשות בגודל כתב שונה ומאפשרות לדלג עליהן בנוחות ומבלי להפריע לרצף התפילה מחד, ולמצוא בעד תועלת רבה מאידך.

 

ההסכמות שניתנו לסידור כוונת הלב ולנוסחו

סידור כוונת הלב מביא את התפילות לפי מנהגי הספרדים ועדות המזרח ולפי פסקי מרן השולחן ערוך. לסידור הסכמות של הרב עובדיה יוסף זצ"ל, הרב שלמה עמאר, הרב ברוך שמעון סלומון, והרב שלמה יוסף מחפוד.

 

מתוך המבוא לסידור כוונת הלב

"יחודו של סידור זה הינו בעיקר בהוספה של הפירוש בגוף הסידור עצמו, ובהקדמה שהקדמנו לכל קטע וקטע. הפירוש המשולב בתוך מילות התפילה תומצת במידת האפשר כדי לא לפגוע ברציפות התפילה, ומאותה סיבה גם לא פורשה כל מילה ומילה אלא רק המילים הקשות או מילים ומשפטים שיש וטועים בד"כ בהבנתם, ופעמים רבות רמזנו במילה או שתים לרעיון שלם שהרחבתו מובאת בהערה הנלווית."

ספר לחברים על הספר 'סידור כוונת הלב מעוטר'

לקוחות שרכשו את הספר "סידור כוונת הלב מעוטר", התעניינו גם בספרים הבאים:

הטבעות והקדשות

הטבעות והקדשות

הוסף למדף מחיר: 15 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום