מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

סידור האר"י לרבי אשר

   הוצאת מכון בני שלשים

שימו לב! לכמויות תינתן הנחה משמעותית. לפרטים נוספים - 03-5531443 או בעמוד צור קשר
ניתן להזמין הטבעות והקדשות במחירי עלות - לחץ לפרטים נוספים

סידור האר"י ז"ל, בעריכת רבי אשר מרגליות ז"ל, בהוצאת מכון בני שלשים, בסדר חדש ובכריכה מהודרת. ערוך ומסודר מחדש, כל תפילה על מקומה. ועליו הגהות ותיקונים מבית מדרשם של רבותינו הקדושים מרן רבי צבי הירש מזידיטשוב בעל עטרת צבי זיע"א, ור' יוסף מקאסאן בעל בני שילשים זיע"א שנמצאו בכת"י ונדפסו לראשונה. הכוונות מהאר"י בכתב רש"י.

אודות נוסח האר"י

נוסח האר"י הוא כינוי לנוסח תפילה בו התפלל האר"י. נוסח התפילה של האר"י, הנהגותיו בעת התפילה וכוונות קבליות שהיה מכוון. הנוסח מפורט בספר שער הכונות שנכתב על ידי תלמידו ר' חיים ויטאל. מקובלים רבים הושפעו משיטת הכוונות של האר"י. ביניהם ניתן למנות את הרש"ש, רמח"ל, בעל שם טוב ואחרים.

אודות האר"י

רבי יצחק לוריא בן שלמה, מכונה האר"י הקדוש (ראשי תיבות של: אשכנזי רבי יצחק, האלקי רבי יצחק, האדון רבי יצחק, אדוננו רבי יצחק) - גדול מקובלי צפת במאה ה-16והוגה שיטה חדשה בקבלה. תלמידיו נקראו אחריו גורי האר"י. האר"י עלה לצפת עם אשתו ושתי בנותיו בשנת ה'ש"ל וחי שם במשך שנתיים עד שבתאריך ה' באב ה'של"ב. הוא נפטר והוא בן 38. 

לפי מסורות שמסרו תלמידיו, עד גיל 36 חי בבית דודו רבי מרדכי פרנסיס שהיה ממונה על המכס במצרים והיה סמוך על שולחנו, שם הגה בספר הזוהר, עד שנגלה אליו אליהו הנביא והורה לו לעלות לארץ ישראל. הרמ"ק הורה לתלמידיו לפני פטירתו, שממשיכו יתגלה בלוויתו, בתור מי שיראה עמוד של אש ההולך אחר מיטתו. אותו אחד היה האר"י שבא באותה תקופה לצפת וטרם נודע בציבור. מאז לימד מספר מצומצם של תלמידים את כל אשר ידע, כאשר הוא הסביר כי לשם כך הגיע לעולם וזה כל יעודו בחייו. הבכיר תלמידיו היה רבי חיים ויטל.

ספר לחברים על הספר 'סידור האר"י לרבי אשר'

לקוחות שרכשו את הספר "סידור האר"י לרבי אשר", התעניינו גם בספרים הבאים:

הטבעות והקדשות

הטבעות והקדשות

הוסף למדף מחיר: 15 ₪
חזר למלאי
ואני תפילה

ואני תפילה

הוסף למדף מחיר: 65 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום