מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

מסורת הברית

   הוצאת לשם

ספר מסורת הברית מאת הר"ר דוד צבי קרמר שליט"א, הוא מדריך מעשי, שווה לכל נפש, המעניק מענה ברור והדרכה מדוייקת לכל שאלה העשויה להתעורר במשך שמונת ימי המילה עד לאחר ה'שלישי-למילה'. הלכות, מנהגים ועניינים שונים סביב ברית המילה.

בעל ברית? אבי הבן? מסורת הברית הוא הספר בשבילך

ספר מסורת הברית מגיע בשילוב סדרי הלימוד, התפילות והפיוטים וחובר ע"י העוסק במלאכת הקודש המוהל המומחה, הר"ר דוד צבי קרמר שליט"א. 

ראיון עם מחבר ספר מסורת הברית

[מאת אתר חב"ד און-ליין] בני משפחתו של הרב דוד-צבי קרמר, ידעו שכאשר הטלפון מצלצל בבית, ייתכן שהמשמעות היא עוד נסיעה דחופה לחו"ל. קרמר, חסיד ברסלב, הוא מוהל מומחה, ובמרוצת השנים מל אלפי ילדים. "ערכתי בריתות רבות ברחבי העולם, בעיקר מטעם משרד החוץ, כשנשלחתי למול את ילדי עובדי השגרירויות", הוא מספר. "במקומות האלה הכתובת הראשונה היא, כמובן, בתי-חב"ד, המקיימים תפילות כסדרן ומספקים אוכל כשר. נשלחתי לערוך בריתות גם בעבור אנשי 'המוסד', בריתות שנעשו בבתים פרטיים".

על כתיבת ספר מסורת הברית

במרוצת השנים נתקל בסיפורים רבים ומקוריים. "הוזמנתי לערוך ברית", הוא מספר. "כשבאתי, הודיע לי האב כי הוא נאלץ לקיים את הטקס נגד רצונו, בגלל דרישת האם. מכיוון שכך, החליט להמתין בחוץ עד אחרי המילה. התחלנו בטקס הברית, כאשר הסנדק ממלא את מקום האב, שהמתין מעבר לדלת. כשרק התחלנו לקרוא 'שמע ישראל' נכנס האב לחדר והכריז בהתרגשות: 'אני האבא של התינוק', ומילא את תפקידו כאב הרך הנימול". 

בימים האלה  יצא לאור ספר שכתב ושמו 'מסורת הברית'. הספר מלווה את האב מרגע הלידה ועד ה'שלישי למילה'. הספר עוסק בכל שאלה הלכתית אפשרית בסוגיות הברית, במנהגים, בסגולות, בלימוד ובתפילות. עתה הוא עמל על כתיבת ספר למוהל. הספר יספק ידע מקצועי ורפואי רב, פתרונות למצבים מורכבים, בעיות שעלולות להתעורר וחשוב מכול – זיהוי מצבים בעייתיים מראש ומניעתם. "רבנים גדולים, לצד רופאים שעמם אני בקשר מתמיד, לוחצים עליי ללא הרף להוציא לאור את הספר בגלל הצורך הרב שיש בו", הוא אומר.

ספר לחברים על הספר 'מסורת הברית'

לקוחות שרכשו את הספר "מסורת הברית", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום