מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

מעולם ועד עולם

מעולם ועד עולם

ספר הדרכה לאבלים

ספר הדרכה לאבלים ובו נושאים שונים המעסיקים את האבלים: התארגנות לקראת הלוויה, הלכות ומנהגים, עיון והגות, הדרכה למלווים ולתומכים, צוואות וירושות. המדריך מיועד לא רק לציבור שומר מצוות, אלא גם לציבור מסורתי ולאנשים שאינם שומרי מצוות.

כחלק מתפקידי כרב בכפר אדומים, שהוא ישוב לכלל ישראל המשלב תושבים דתיים וחילוניים החיים יחד, וכחבר בחברה קדישא מטה בנימין, הרגשתי מזה זמן את הצורך בספר הדרכה לאבלים שמלבד פסיקת הלכה גם יבאר באופן פשוט ונוח לשימוש את ההשקפה היהודית ואת עקרונות ההלכה.

הספר מעולם ועד עולם מכנס בתוכו נושאים שונים המעסיקים את האבלים בזמן אבלם: התארגנות לקראת הלוויה, הלכות ומנהגים, עיון והגות, הדרכה למלווים ולתומכים, צוואות וירושות. חלק חשוב מהספר מעולם ועד עולם הוא אוצר המושגים הקשורים לאבלות לפי סדר א-ב, המאפשר התייחסות ממקודת ומיידית לנושא המתבקש. בהמשך מצורפים גם פרקי תפילה ופרקי מידע. את הספר חותם מפתח מפורט וקל לשימושץ

הרב גבריאל גולדמן, מחבר הספר על אבלות: מעולם ועד עולם, משמש כרב היישוב כפר אדומים מזה 20 שנים, ובמקביל משמש כר"מ בישיבה הגבוהה במצפה יריחו, וכן כרב משיב לענייני פוריות והלכה במסגרת מכון פוע"ה.

 

ספר לחברים על הספר 'מעולם ועד עולם'

לקוחות שרכשו את הספר "מעולם ועד עולם", התעניינו גם בספרים הבאים:

אזל מהמלאי
תפילין

תפילין

אזל מהמלאי מחיר: 59 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום