מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

צורבא מרבנן - 6 כרכים

סט ספרי צורבא מרבנן -6 כרכי הלכה למעשה בכל בית. 'מהדורת בן משה' - חוברות ההלכה המפורסמות, בפורמט של שישה כרכים נפלאים בכריכה קשה ומהודרת. בין הפרויקטים הגדולים בעולם היהודי ללימוד תורה. סט צורבא מרבנן מקיף את ארבעת חלקי השולחן ערוך, ומחולק לשיעורים הלכתיים ערוכים וממוקדים.

לרגל השקת הסט ישנו מבצע לאלפיים הרוכשים הראשונים – במחיר מוזל: רק 419 במקום 580

היחודיות של צורבא מרבנן

הרב בן ציון אלגאזי, ראש מכון צורבא מרבנן, מסביר כי "בשיטת הלימוד של צורבא חידשנו שני דברים - אופן הלימוד הסדור והמובנה ב'כלי נאה', והדגש על הלימוד בחבורה כפי שמתקיים במאות שיעורים ברחבי הארץ. המהפכה שחולל מכון צורבא בלימוד ההלכה למעשה מתייחדת הן בתוכן הלימוד והן בצורה, אנו מזמינים כל יהודי ללמוד הלכה בצורה שיטתית ומרתקת, בתוך ארבע שנים, בשיעור פעם בשבוע, תקיפו את כל חלקי השולחן ערוך, אין יותר פשוט מזה".

המלצות הרבנים על צורבא מרבנן

הרב הראשי לישראל, דוד לאו, הדגיש בדבריו כי "צורבא הינו בין הפרויקטים הגדולים בעולם היהודי ללימוד תורה. חובה גדולה לכל יהודי שומר מצוות ללמוד הלכה בצורה מסודרת, וקבוצות הלמידה של צורבא היא דרך נפלאה לעשות זאת. שיטת צורבא בלימוד ההלכה היא כל כך חשובה, יסודית ומקיפה עד כי קשה להבין כיצד לא חשבו על כך עוד בטרם נוסד הצורבא. ללא ספק, אם ליהודי יש זמן פנוי מועט – דבר ראשון שילמד הלכה. אני מאחל לרב אלגאזי שימשיך להקים מרכזי צורבא בארץ ובעולם"

הרקע של צורבא מרבנן

מכון צורבא מרבנן, נוסד לפני 13 שנה בברכתו ובעידודו של הראשל"צ הרב מרדכי אליהו זצ"ל. במסגרת צורבא פועלים כיום למעלה מ400 שיעורים לגברים, 100 שיעורי נשים, 30 מוקדי צורבא בקהילות ישראל בחו"ל וכ-10,000 לומדים מדי שבוע במוקדי הלימוד של צורבא.

סרטון אחד שווה אלף מילים...

ספר לחברים על הספר 'צורבא מרבנן - 6 כרכים'

חזר למלאי
צורבא מרבנן - 6 כרכים
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר צורבא מרבנן - 6 כרכים

צורבא מרבנן - 6 כרכים

הוסף למדף מחיר: 239 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "צורבא מרבנן - 6 כרכים", התעניינו גם בספרים הבאים:

חדש
מבצע
אך טוב וחסד תשע"ט

אך טוב וחסד תשע"ט

הוסף למדף מבצע: 35 ₪
ספר חרדים השלם

ספר חרדים השלם

הוסף למדף מחיר: 39 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום