מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

שולחן ערוך צורת הדף חתנים ענק

   הוצאת שולחן מלכים

שולחן ערוך צורת הדף חתנים ענק- 41x28.5 ס"מ. הוצאת שולחן מלכים- 11 כרכים. בהוצאה מהודרת ומאירת עיניים ללימוד רציף ולא מעייף. תוקנו כ 120,000 שיבושים ושגיאות רבות, והוקפדה מאוד שמירת צורתו המקורית של דף השולחן ערוך כפי שהיה בדורות ראשונים.

 

מעלות שולחן ערוך צורת הדף

ההגהה המדוקדקת במהדורת שולחן ערוך צורת הדף

התיקונים וההשמטות הוכנסו בגוף הספר שולחן ערוך צורת הדף בזהירות רבה כדי לא לפגוע בצורת הדף, כולל השמטות רבות בכל המפרשים. על הוצאת שו"ע צורת הדף", עמלו במשך זמן רב למעלה ממאה אברכים ובחורים כאשר כל הגהה נבחנה שוב ושוב, (הן על הצד הטכני השוואת מילה במילה לשו"ע הישן, והן על מה שמכונה בשפה המקצועית "תיקוני מקור", איסוף תיקונים מעשרות רבנים ומורי הוראה, השוואתם למקורות ולפי"ז הכרעה ברורה מתוך אחריות מה לדחות ומה לקבל), בשו"ע צורת הדף בהוצאת שולחן מלכים כל הטקסט נסרק, כך שנמנעו הרבה טעויות כתיבה.

ההיצמדות לצורת הדף

הנושא עצמו של ההיצמדות ל"צורת הדף" הינו פרקטי בעיקרו, ואף לומד לא יוכל להכחיש זאת, אני מכיר אישית ת"ח מופלגים שמתקשים עד היום להשתמש ברמב"ם פרנקל, עקב הרגלם במשך השנים להשתמש ברמב"ם הישן, וזאת כאשר אין ספק כי רמב"ם פרנקל משובח יותר, עאכו"כ... אך מכל מקום הפרקטיקה פה משמעותית- הן ביכולת ההשוואה לשולחן ערוך הישן, ובוודאי למי שרגיל לצורה הישנה- שולחן ערוך צורת הדף הוא המהדורה המתאימה לו.

ההערות על מרן במהדורת צורת הדף

הלומד הבקי בשו"ע מתקשה פעמים רבות לדעת למי שייך הנמצא בכתב רש"י בתוך דברי מרן, האם זו הגהת הרמ"א, או שמא נוספו הדברים במשך הדורות ע"י מדפיסים שונים, במהדורת שולחן ערוך צורת הדף נעשתה עבודה יסודית תוך התייעצות עם גדולי הדור ויושבי על מדין, וע"י השוואת כל מהדורות השו"ע שנדפסו אי פעם, כל הדברים שאינם מן הרמ"א הודפסו באות מיוחדת, וכל דברי הרמ"א הודפסו באותיות רש"י, אין מי שיכול לשער מה גודל המאמץ שהושקע בנקודה זו בלבד, אך את התוצאה ידעו להעריך רק הלומדים. 

ספר לחברים על הספר 'שולחן ערוך צורת הדף חתנים ענק'

שולחן ערוך צורת הדף חתנים ענק
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר שולחן ערוך צורת הדף חתנים ענק תמונה שניה- הספר שולחן ערוך צורת הדף חתנים ענק

שולחן ערוך צורת הדף חתנים ענק

הוסף למדף מחיר: 1699 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "שולחן ערוך צורת הדף חתנים ענק", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום