מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

סט תלמוד ישראלי ז' כרכים

   הוצאת ידיעות אחרונות

סט תלמוד ישראלי - ז' כרכים, באריזה ייחודית לשמירת איכות הספרים! מאפשר לימוד ברצף, לחיזוק ואימון לימוד ילדי ישראל בלימוד התלמוד, מתנה נפלאה לכל המשפחה!

 

אודות תלמוד ישראלי

רֵאשִׁית חָכְמָה קְנֵה חָכְמָה וּבְכָל קִנְיָנְךָ קְנֵה בִינָה [משלי ד'] הסדרה תלמוד ישראלי או מכון לומר היהודי בן אלפי השנים צופן בתוכו את הלוז של החכמה והמחשבה היהודית. בעתים של סערות וטלטלות, מצאו רבים מנוח ומרגוע בין דפי התלמוד, המאגד בתוכו את עולם ההגות היהודית רבת ההיקף והעומק. 

למי נועד הלימוד בתלמוד ישראלי? 

תלמוד ישראלי פונה אל כל חלקי העם. אל כל בית יהודי באשר הוא, על מגוון דעותיו, עדותיו והשקפותיו. ספר זה, ראוי שיימצא לו מקום של כבוד בכל ארון ספרים יהודי וישראלי - כאבן יסוד בתרבות היהודית, במסורתה ובמורשתה. תרבות וחוכמת ישראל, הגנוזות בתלמוד על כל אשר בו, שייכות וקשורות לכל אדם, וכל אחד יכול למצוא במאגר הספרותי הזה ובאוצר החוכמה את נקודת החיבור שלו.
התלמוד הישראלי משמש גם נקודת חיבור בין הורים וילדים, בין תלמידים ומורים, ובין הפרט והקהילה. חוויית הלימוד המשותפת היא העיקר ומתוכה העיון בחומר עצמו, שעמל רב הושקע בו על מנת שיהיה נגיש וידידותי לכל מי שחפץ ללמוד, לקרובים ורחוקים המשתוקקים להכיר את שורשי המסורת והזהות היהודית.

אל הסדרה תלמוד ישראלי יש לגשת מתוך שמחה וחדווה, מתוך רצון וצימאון להכיר ולדעת, ומתוך חיבור לחוויה יהודית המשלבת שכל ורגש. דקות ספורות בכל יום ושבוע, שיוקדשו לעיון, להתבוננות וללימוד - לבד וביחד, הורים וילדים, בקהילה ובבית - יש בהן כדי לתת ממד וגובה אחר למציאות; ולכל מי שיתמיד בכך, מובטח שדרוג משמעותי של איכות חייו הרוחנית והתרבותית כאחד.

ספר לחברים על הספר 'סט תלמוד ישראלי ז' כרכים'

סט תלמוד ישראלי ז' כרכים
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר סט תלמוד ישראלי ז' כרכים תמונה שניה- הספר סט תלמוד ישראלי ז' כרכים

סט תלמוד ישראלי ז' כרכים

הוסף למדף מחיר: 399 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "סט תלמוד ישראלי ז' כרכים", התעניינו גם בספרים הבאים:

וספרת בם - חלק א

וספרת בם - חלק א

הוסף למדף מחיר: 50 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום