מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

תלמוד ישראלי חלק ג

   הוצאת ידיעות אחרונות

הספר תלמוד ישראלי חלק ג -  הדף היומי לילדים מסכתות: יבמות,  כתובות,  נדרים,  נזיר סוטה.

כריכה קשה, מאויר.

אודות תלמוד ישראלי

רֵאשִׁית חָכְמָה קְנֵה חָכְמָה וּבְכָל קִנְיָנְךָ קְנֵה בִינָה [משלי ד'] הסדרה תלמוד ישראלי או מכון לומר היהודי בן אלפי השנים צופן בתוכו את הלוז של החכמה והמחשבה היהודית. בעתים של סערות וטלטלות, מצאו רבים מנוח ומרגוע בין דפי התלמוד, המאגד בתוכו את עולם ההגות היהודית רבת ההיקף והעומק. 

הכרך הזה, אחד מתוך שבעה, של התלמוד הישראלי - הדף היומי לילדים, הוא הזמנה למפגש: מפגש עם העבר ועם העתיד, עם העצמי ועם הזהות שלי; מפגש בין הורים לילדים ובין היחיד לקהילה.

למי נועד הלימוד בתלמוד ישראלי? 

תלמוד ישראלי פונה אל כל חלקי העם. אל כל בית יהודי באשר הוא, על מגוון דעותיו, עדותיו והשקפותיו. ספר זה, ראוי שיימצא לו מקום של כבוד בכל ארון ספרים יהודי וישראלי - כאבן יסוד בתרבות היהודית, במסורתה ובמורשתה. תרבות וחוכמת ישראל, הגנוזות בתלמוד על כל אשר בו, שייכות וקשורות לכל אדם, וכל אחד יכול למצוא במאגר הספרותי הזה ובאוצר החוכמה את נקודת החיבור שלו.
התלמוד הישראלי משמש גם נקודת חיבור בין הורים וילדים, בין תלמידים ומורים, ובין הפרט והקהילה. חוויית הלימוד המשותפת היא העיקר ומתוכה העיון בחומר עצמו, שעמל רב הושקע בו על מנת שיהיה נגיש וידידותי לכל מי שחפץ ללמוד, לקרובים ורחוקים המשתוקקים להכיר את שורשי המסורת והזהות היהודית.

אל הסדרה תלמוד ישראלי יש לגשת מתוך שמחה וחדווה, מתוך רצון וצימאון להכיר ולדעת, ומתוך חיבור לחוויה יהודית המשלבת שכל ורגש. דקות ספורות בכל יום ושבוע, שיוקדשו לעיון, להתבוננות וללימוד - לבד וביחד, הורים וילדים, בקהילה ובבית - יש בהן כדי לתת ממד וגובה אחר למציאות; ולכל מי שיתמיד בכך, מובטח שדרוג משמעותי של איכות חייו הרוחנית והתרבותית כאחד.

 

ספר לחברים על הספר 'תלמוד ישראלי חלק ג'

לקוחות שרכשו את הספר "תלמוד ישראלי חלק ג", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום