מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

אבי האסירים- ר' אריה לוין

   הוצאת דברי שיר

הספר אבי האסירים- ע ר' אריה לוין מאת נעם ושירה ונגרובר, הוצאת דברי שיר, כריכה קשה. הספר השלישי בסדרת גדולי האומה בהוצאת דברי שיר, לאחר ההצלחה של הספר הראשון והשני בסדרה - "גיבור כארי" על הרב גורן ורועה ישראל על הרב קוק יוצא לאור בשעה טובה הספר הבא - "אבי האסירים" - על דמותו המרתקת של הרב אריה לוין זצ"ל.

אודות הספר אבי האסירים על הרב אריה לוין 

"אֲבִי הָאֲסִירִים" – לִדְמוּתוֹ שֶׁל הַצַּדִּיק הַיְּרוּשַׁלְמִי, רַבִּי אַרְיֵה לֵוִין, הוּא הַסֵּפֶר הַשְּׁלִישִׁי בַּסִּדְרָה הַמַּצְלִיחָה "גְּדוֹלֵי הָאֻמָּה לְיַלְדֵי יִשְׂרָאֵל" – דְּמֻיּוֹת הַמּוֹפֵת שֶׁהֵאִירוּ אֶת דַּרְכּוֹ שֶׁל עַם יִשְׁרָאֵל בַּדּוֹרוֹת הָאַחֲרוֹנִים.
הַסֵּפֶר מַזְמִין אֶתְכֶם לְהִתְרַגֵּשׁ מִמַּסָּעוֹ הַמֻּפְלָא שֶׁל ר' אַרְיֵה לְאֶרֶץ הַקֹדֶשׁ, מִדְּבֵקוּתוֹ הַבִּלְתִּי פּוֹסֶקֶת בְּתוֹרָה וּבְמִצְווֹת, מֵאַהֲבָתוֹ שֶׁאֵינָהּ יוֹדַעַת גְּבוּל לְכָל אָדָם וּלְכָל יֶלֶד, מֵחָכְמָתוֹ וּמִפִּקְחוּתוֹ שֶׁסִּיְּעוּ לוֹ לְהַשִּׂיא עֵצָה לְכָל מִי שֶׁפָּנָה אֵלָיו בִּמְצוּקָה, וּמִמְסִירוּת נַפְשׁוֹ לְמַעַן הַחוֹלִים, הָעֲנִיִּים, וְלוֹחֲמֵי הַמַּחְתָּרוֹת שֶׁהָיוּ כְּלוּאִים בְּבֵית הַכֶּלֶא שֶׁל הַבְּרִיטִים. בִּלְטִיפַת יָד חַמָּה וּבְמַבָּט אוֹהֵב הִכְנִיס ר' אַרְיֵה קֶרֶן אוֹר שֶׁל תִּקְוָה לְחַיֵּיהֶם. 
הַסִּפּוּרִים הַמְּרַתְּקִים וְהָאִיּוּרִים שׁוֹבֵי הַלֵּב יַבְטִיחוּ שֶדְּמוּתוֹ שֶׁל ר' אַרְיֵה, שֶׁנִּקְרָא בְּפִי כֹּל "אֲבִי הָאֲסִירִים" אַךְ שִׁמֵּש אַבָּא חַם וְאוֹהֵב לְעוֹד אֲנָשִׁים רַבִּים, תְּלַוֶּה אֶת יַלְדֵיכֶם לְמֶשֶׁךְ שָׁנִים רַבּוֹת.

על הסדרה "גדולי האומה לילדי ישראל"

דרכו הארוכה של עם ישראל מוארת בזכות מנהיגיו: "נמשלו ישראל לעוף - מה עוף אינו פורח בלי כנפיים, כך ישראל אינם יכולים לעשות דבר חוץ מזקניהם". במשך ההיסטוריה הופיעו בעמנו דמויות אגדיות, כאילו לקוחות מעולם אחר. הן רוממו את חיינו למחוזות נפלאים, אל עולמות מלאי טהרה, עוצמה וגבורה.

סדרת ספרים זו מציגה בפני ילדי ישראל את עולמם המופלא של גדולי האומה, הרועים שהאירו את דורם ומכוונים אותנו גם היום. הם מדריכים אותנו בדרכנו, מחזקים אותנו בשעות משבר, ועל ברכיהם יתחנכו ילדינו ויצעדו בבטחה בדורות הבאים.

בסדרה זו - עשרות סיפורים מגוללים את מסכת חייהם המיוחדת של מנהיגינו, כשאליהם מצטרפים איורים שובי לב שמוסיפים לחוויה ולהבנת האירועים.

בהמשך השנה בע"ה יצאו ספרים נוספים בסדרה, כאשר השאיפה היא לחבר את הקוראים הצעירים אל עולמם של מנהיגי האומה, על מידותיהם הטובות, התמדתם בלימוד התורה, אהבתם לעם ישראל ומסירותם כלפי הארץ הקדושה. 

ספר לחברים על הספר 'אבי האסירים- ר' אריה לוין'

אבי האסירים- ר' אריה לוין
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר אבי האסירים- ר' אריה לוין תמונה שניה- הספר אבי האסירים- ר' אריה לוין

אבי האסירים- ר' אריה לוין

הוסף למדף מחיר: 59 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "אבי האסירים- ר' אריה לוין", התעניינו גם בספרים הבאים:

מאיר הכותל

מאיר הכותל

הוסף למדף מחיר: 59 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום