מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

גיבור כארי - הרב שלמה גורן

   הוצאת דברי שיר

הספר גיבור כארי - על הרב שלמה גורן, מאת נעם ושירה ונגרובר, הוצאת דברי שיר, 61 עמודים, כריכה קשה. סדרת גדולי האומה לילדי ישראל עם הספר הראשון בסדרה:"גיבור כארי" - סיפורים מרתקים, מקוריים ומלאי מוסר השכל, כתובים בשפה בהירה וקולחת בידי הרב נעם ושירה ונגרובר, ומוגשים לילדים בליווי איוריו של אורי לרמן המספרים את סיפור חייו של הרב שלמה גורן. 

אודות הספר גיבור כארי

כיצד התחמק הנער שלמה מהשוטרים הבריטים שדפקו על דלתות בית המדרש? * לאן ברח לוחם הלח"י לאחר שיצא מתעלת הביוב של הכלא? *  באיזה תנאי הסכים הרב גורן להיות הרב הצבאי הראשי? * מדוע הורה הרב גורן לאלפי בני ישיבות לחלל את השבת? * מה גרם לרב גורן להמשיך לרוץ בין ירי הצלפים? * מה עשתה הרבנית צופיה כדי להצליח לשוחח עם אישה חירשת? * ועל מה הרב גורן התווכח בצעקות עם ראש ישיבת "חברון"?

25 סיפורים מרתקים, מקוריים ומלאי מוסר השכל, כתובים בשפה בהירה וקולחת בידי הרב נעם ושירה ונגרובר, ומוגשים לילדים בליווי איוריו של אורי לרמן, יכירו לקוראים הצעירים את הרב שלמה גורן:

אחד מגדולי האומה שעמדו לנו בדור האחרון, ואשר שילב בתולדות חייו את אהבת התורה, אהבת הארץ ואהבת העם ובגבורה עצומה פרץ דרך של חזון ואמונה לדורות הבאים.

הספר "גיבור כארי" מספר לנו גם את סיפורו של עם ישראל, השב לארצו בדורות האחרונים. בסיפורים ניפגש עם מסירותם של העולים לארץ, עם אהבת התורה שבעולם הישיבות, עם פעילות המחתרות והקמת המדינה, עם התגבשות צבא הגנה לישראל וכמובן גם עם שחרור ירושלים וחברון. בכל האירועים האלה נטל הרב גורן חלק מרכזי.

אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לרב גורן ולהתחבר דרך הסיפורים לדמות המופלאה - שמלווה אותנו עד היום.

על הסדרה "גדולי האומה לילדי ישראל"

דרכו הארוכה של עם ישראל מוארת בזכות מנהיגיו: "נמשלו ישראל לעוף - מה עוף אינו פורח בלי כנפיים, כך ישראל אינם יכולים לעשות דבר חוץ מזקניהם". במשך ההיסטוריה הופיעו בעמנו דמויות אגדיות, כאילו לקוחות מעולם אחר. הן רוממו את חיינו למחוזות נפלאים, אל עולמות מלאי טהרה, עוצמה וגבורה.

סדרת ספרים זו מציגה בפני ילדי ישראל את עולמם המופלא של גדולי האומה, הרועים שהאירו את דורם ומכוונים אותנו גם היום. הם מדריכים אותנו בדרכנו, מחזקים אותנו בשעות משבר, ועל ברכיהם יתחנכו ילדינו ויצעדו בבטחה בדורות הבאים.

בסדרה זו - עשרות סיפורים מגוללים את מסכת חייהם המיוחדת של מנהיגינו, כשאליהם מצטרפים איורים שובי לב שמוסיפים לחוויה ולהבנת האירועים.

בהמשך השנה בע"ה יצאו ספרים נוספים בסדרה, כאשר השאיפה היא לחבר את הקוראים הצעירים אל עולמם של מנהיגי האומה, על מידותיהם הטובות, התמדתם בלימוד התורה, אהבתם לעם ישראל ומסירותם כלפי הארץ הקדושה. 

ספר לחברים על הספר 'גיבור כארי - הרב שלמה גורן'

גיבור כארי - הרב שלמה גורן
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר גיבור כארי - הרב שלמה גורן תמונה שניה- הספר גיבור כארי - הרב שלמה גורן

גיבור כארי - הרב שלמה גורן

הוסף למדף מחיר: 59 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "גיבור כארי - הרב שלמה גורן", התעניינו גם בספרים הבאים:

מאיר הכותל

מאיר הכותל

הוסף למדף מחיר: 59 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום