מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

המנהיג שהגשים חלום - על חנן פורת

   הוצאת דברי שיר

הספר המנהיג שהגשים חלום על הרב חנן פורת  מאת נעם ושירה ונגרובר, הוצאת דברי שיר, כריכה קשה. הספר החמישי בסדרת גדולי האומה בהוצאת דברי שיר, לאחר ההצלחה של חמשת הכרכים הראשונים בסדרה - גדולי האומה , יוצא לאור בשעה טובה הספר הבא "המנהיג שהגשים את החלום"- על הרבי מלובביץ,

"גיבור כארי" על הרב גורן ורועה ישראל על הרב קוק

"אבי האסירים" - על דמותו המרתקת של הרב אריה לוין זצ"ל.

"מאיר הכותל"- על ר' אריה לוין

רועה ישראל"- על הרב אברהם יצחק הכהן קוק

"הרבי שלנו"- על הרבי מלובביץ

"המנהיג שהגשים חלום" על הרב חנן פורת

 

אודות הספר המנהיג שהגשים את החלום על הרב חנן פורת

לדמותו של חנן פורת, הוא הספר השישיבסדרת הספרים המצליחה "גדולי האמה לילדי ישראל" - דמויות המופת שהאירו את דרכו של עם ישראל בדורות האחרונים.

מָה הִפְחִיד אֶת חָנָן בְּעֵת שֶׁהִשְׁקִיף מִגַּג בֵּית הַכְּנֶסֶת? כֵּיצַד הִצְלִיחַ לְהָקִים אֶת כְּפַר עֶצְיוֹן מֵחָדָשׁ? מַדּוּעַ שָׁבַר שַׁעַר נָעוּל בְּאֶמְצַע חַג הַפּוּרִים? מַה הִפְתִּיעַ אֶת הָרַב שֶׁהֶעֱבִיר שִׁעוּר בְּבֵית הַכֶּלֶא? מַדּוּעַ רָקְדוּ וְשָׁרוּ הַחַיָּלִים בְּעִצּוּמָהּ שֶׁל מִלְחֶמֶת יוֹם הַכִּפּוּרִים? לְאָן נֶעֱלְמוּ מֵאוֹת הַמְּעִילִים שֶׁאָסְפוּ פְּעִילֵי עֲמוּתַת ‘אוֹרוֹת חֶסֶד’? מַהוּ סוֹדוֹ שֶׁל הָרַב מִפָּנָמָה? וְכֵיצַד הִצְלִיחַ חָנָן לָגַעַת בְּלִבָּם שֶׁל יְהוּדִיָּה אֲמֵרִיקָנִית, מִשְׁפָּחָה צְעִירָה מֵרָמַת גַּן וְאִישׁ עֲסָקִים בֶּלְגִי?

דֶּרֶךְ נְפִילַת כְּפַר עֶצְיוֹן וַהֲקָמָתוֹ מֵחָדָשׁ, הֲקָמָת ‘גּוּשׁ אֱמוּנִים’, פְּעִילוּתוֹ שֶׁל חָנָן כַּחֲבֵר כְּנֶסֶת רַב פְּעָלִים וּכְתַלְמִיד חָכָם – נִשְׁזֶרֶת מַסֶּכֶת חַיִּים שֶׁל אֱמוּנָה, גְּבוּרָה, עֲנָוָה וָחֵן.

הספר הוא חלק מסדרת ספרים חדשה המפגישה אותנו ואת ילדינו עם דמויות מופת שהאירו את דרכו של עם ישראל בדורות האחרונים.

24 ספורים, מעבדים היטב ומאיּרים בחן, יפגישו אתכם עם דמות מפלאה ומרתקת שתאיר את עולמכם ואת עולמם של ילדיכם למשך שנים רבות.

 

על הסדרה "גדולי האומה לילדי ישראל"

דרכו הארוכה של עם ישראל מוארת בזכות מנהיגיו: "נמשלו ישראל לעוף - מה עוף אינו פורח בלי כנפיים, כך ישראל אינם יכולים לעשות דבר חוץ מזקניהם". במשך ההיסטוריה הופיעו בעמנו דמויות אגדיות, כאילו לקוחות מעולם אחר. הן רוממו את חיינו למחוזות נפלאים, אל עולמות מלאי טהרה, עוצמה וגבורה.

סדרת ספרים זו מציגה בפני ילדי ישראל את עולמם המופלא של גדולי האומה, הרועים שהאירו את דורם ומכוונים אותנו גם היום. הם מדריכים אותנו בדרכנו, מחזקים אותנו בשעות משבר, ועל ברכיהם יתחנכו ילדינו ויצעדו בבטחה בדורות הבאים.

בסדרה זו - עשרות סיפורים מגוללים את מסכת חייהם המיוחדת של מנהיגינו, כשאליהם מצטרפים איורים שובי לב שמוסיפים לחוויה ולהבנת האירועים.

בהמשך השנה בע"ה יצאו ספרים נוספים בסדרה, כאשר השאיפה היא לחבר את הקוראים הצעירים אל עולמם של מנהיגי האומה, על מידותיהם הטובות, התמדתם בלימוד התורה, אהבתם לעם ישראל ומסירותם כלפי הארץ הקדושה. 

ספר לחברים על הספר 'המנהיג שהגשים חלום - על חנן פורת'

המנהיג שהגשים חלום - על חנן פורת
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר המנהיג שהגשים חלום - על חנן פורת תמונה שניה- הספר המנהיג שהגשים חלום - על חנן פורת

המנהיג שהגשים חלום - על חנן פורת

הוסף למדף מחיר: 59 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "המנהיג שהגשים חלום - על חנן פורת", התעניינו גם בספרים הבאים:

מאיר הכותל

מאיר הכותל

הוסף למדף מחיר: 59 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום