מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

הרבי שלנו ר' מנחם מנדל שניאורסון

   הוצאת דברי שיר

הספר הרבי שלנו ר' מנחם מנדל שניאורסון מאת נעם ושירה ונגרובר, הוצאת דברי שיר, כריכה קשה. הספר החמישי בסדרת גדולי האומה בהוצאת דברי שיר, לאחר ההצלחה של ארבעת הכרכים הראשונים בסדרה - גדולי האומה , יוצא לאור בשעה טובה הספר הבא "הרבי שלנו"- על הרבי מלובביץ,

"גיבור כארי" על הרב גורן ורועה ישראל על הרב קוק

"אבי האסירים" - על דמותו המרתקת של הרב אריה לוין זצ"ל.

"מאיר הכותל"- על ר' אריה לוין

רועה ישראל"- על הרב אברהם יצחק הכהן קוק

"הרבי שלנו"- על הרבי מלובביץ

"המנהיג שהגשים חלום" על הרב חנן פורת

 

אודות הספר הרבי שלנו על רבי מנחם מנדל שניאורסון, הרבי מלובביץ

לדמותו של רבי מנחם מנדל שניאורסון, הרבי מלובביץ, הוא הספר החמישי בסדרת הספרים המצליחה "גדולי האמה לילדי ישראל" - דמויות המופת שהאירו את דרכו של עם ישראל בדורות האחרונים.

מי היחיד שהעז להתיצב כנגד השלטונות הרוסיים? האם נער צעיר הצליח לחזות את מסלול כוכבי השמים? כיצד זכה רבי מנחם מנדל בסמיכה לרבנות? מדוע כעס המרצה על התלמיד שהצליח לפתר תרגיל מסבך? למה בקש הרבי לפזר את האסירים בקהל? מי היתה האורחת הסודית של החולה הבודדה? מה הורה הרבי לראש השב"כ שהתיעץ עמו? וכיצד שכנע הרבי הורים מדאגים, שחקן מכשר ובחורה מבלבלת - להקשיב לעצותיו?

עשרים וארבעה ספורים, מעבדים היטב ומאירים בחן, יפגישו אתכם עם דמות מפלאה ומרתקת שתאיר את עולמכם ואת עולמם של ילדיכם למשך שנים רבות.

על הסדרה "גדולי האומה לילדי ישראל"

דרכו הארוכה של עם ישראל מוארת בזכות מנהיגיו: "נמשלו ישראל לעוף - מה עוף אינו פורח בלי כנפיים, כך ישראל אינם יכולים לעשות דבר חוץ מזקניהם". במשך ההיסטוריה הופיעו בעמנו דמויות אגדיות, כאילו לקוחות מעולם אחר. הן רוממו את חיינו למחוזות נפלאים, אל עולמות מלאי טהרה, עוצמה וגבורה.

סדרת ספרים זו מציגה בפני ילדי ישראל את עולמם המופלא של גדולי האומה, הרועים שהאירו את דורם ומכוונים אותנו גם היום. הם מדריכים אותנו בדרכנו, מחזקים אותנו בשעות משבר, ועל ברכיהם יתחנכו ילדינו ויצעדו בבטחה בדורות הבאים.

בסדרה זו - עשרות סיפורים מגוללים את מסכת חייהם המיוחדת של מנהיגינו, כשאליהם מצטרפים איורים שובי לב שמוסיפים לחוויה ולהבנת האירועים.

בהמשך השנה בע"ה יצאו ספרים נוספים בסדרה, כאשר השאיפה היא לחבר את הקוראים הצעירים אל עולמם של מנהיגי האומה, על מידותיהם הטובות, התמדתם בלימוד התורה, אהבתם לעם ישראל ומסירותם כלפי הארץ הקדושה. 

ספר לחברים על הספר 'הרבי שלנו ר' מנחם מנדל שניאורסון'

הרבי שלנו ר' מנחם מנדל שניאורסון
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר הרבי שלנו ר' מנחם מנדל שניאורסון תמונה שניה- הספר הרבי שלנו ר' מנחם מנדל שניאורסון

הרבי שלנו ר' מנחם מנדל שניאורסון

הוסף למדף מחיר: 59 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "הרבי שלנו ר' מנחם מנדל שניאורסון", התעניינו גם בספרים הבאים:

מאיר הכותל

מאיר הכותל

הוסף למדף מחיר: 59 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום