מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

רועה ישראל - על הראי"ה קוק

הספר רועה ישראל - על הראי"ה קוק מאת נעם ושירה ונגרובר, הוצאת דברי שיר, כריכה קשה. הספר השני בסדרת גדולי האומה בהוצאת דברי שיר, לאחר ההצלחה של הספר הראשון בסדרה - "גיבור כארי" על הרב גורן, יוצא לאור בשעה טובה הספר הבא - "רועה ישראל" - על דמותו המרתקת של הרב אברהם יצחק הכהן קוק זצ"ל.

אודות הספר רועה ישראל

לאן הוביל אברהם יצחק הקטן את חבורת ילדי החדר? * מדוע נעלמה זכוכית המנורה שלאורה למד הרב קוק? * מה עשה האיש שכעס על הרב בדרשת יום הכיפורים? * מי זכה ללחיצת יד חמה של כל מתפללי בית הכנסת? * כמה חופות הצליחה משלחת הרבנים להעמיד ב"מסע המושבות"? * ומי עמד בתור כדי לתת לרב קוק משלוח מנות - ולא שכח זאת לעולם?

24 סיפורים מרגשים, מקוריים ומחכימים, כתובים בשפה בהירה וקולחת בידי הרב נעם ושירה ונגרובר, ומוגשים לילדים בליווי איוריו של אורי לרמן, יכירו לקוראים הצעירים את הרב אברהם יצחק הכהן קוק:

בדור הפלאות שבין סיומה של גלות להתחדשותה של התחייה הלאומית, הופיעה דמותו הענקית של הרב אברהם יצחק הכהן קוק זצ"ל. הרב התנשא מעל בעיות ההווה והמחלוקות הרבות שהציפו את העם, ובחזונו סלל לאומה את דרכה הישרה. בשקידה מופלאה, רצופה ביראת שמים טהורה, הפך לאחד מגדולי הרוח שעמדו לנו כאומה. בכישרון נדיר, בעמל וביזע גמע הרב בצימאון את כל אוצרות היהדות. מתוך טהרת לבו, גדלותו בתורה ורוחב ידיעותיו - נבעה תפיסת עולמו הכוללת שמים וארץ, קודש וחול.

בספר רועה ישראל ניפגש בגדלותו בתורה, בענווה עצומה, באהבת אחים אין סופי, ביראת שמים מופלאה, בצניעות, בעזרה לזולת, במסירות נפש למען העם, בעצמה ובגבורה ועוד. הסיפורים חושפים לפני ילדינו אישיות נשבה שכל עניינה בעולם – אהבת ה', אהבת התורה, אהבת העם ואהבת הארץ: "עבד לעם קדוש על אדמת הקודש". אנו מזמינים גם אתכם להצטרף לרב קוק ולהתחבר דרך הסיפורים.

על הסדרה "גדולי האומה לילדי ישראל"

דרכו הארוכה של עם ישראל מוארת בזכות מנהיגיו: "נמשלו ישראל לעוף - מה עוף אינו פורח בלי כנפיים, כך ישראל אינם יכולים לעשות דבר חוץ מזקניהם". במשך ההיסטוריה הופיעו בעמנו דמויות אגדיות, כאילו לקוחות מעולם אחר. הן רוממו את חיינו למחוזות נפלאים, אל עולמות מלאי טהרה, עוצמה וגבורה.

סדרת ספרים זו מציגה בפני ילדי ישראל את עולמם המופלא של גדולי האומה, הרועים שהאירו את דורם ומכוונים אותנו גם היום. הם מדריכים אותנו בדרכנו, מחזקים אותנו בשעות משבר, ועל ברכיהם יתחנכו ילדינו ויצעדו בבטחה בדורות הבאים.

בסדרה זו - עשרות סיפורים מגוללים את מסכת חייהם המיוחדת של מנהיגינו, כשאליהם מצטרפים איורים שובי לב שמוסיפים לחוויה ולהבנת האירועים.

בהמשך השנה בע"ה יצאו ספרים נוספים בסדרה, כאשר השאיפה היא לחבר את הקוראים הצעירים אל עולמם של מנהיגי האומה, על מידותיהם הטובות, התמדתם בלימוד התורה, אהבתם לעם ישראל ומסירותם כלפי הארץ הקדושה. 

ספר לחברים על הספר 'רועה ישראל - על הראי"ה קוק'

רועה ישראל - על הראי"ה קוק
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר רועה ישראל - על הראי"ה קוק תמונה שניה- הספר רועה ישראל - על הראי"ה קוק

רועה ישראל - על הראי"ה קוק

הוסף למדף מחיר: 59 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "רועה ישראל - על הראי"ה קוק", התעניינו גם בספרים הבאים:

חדש
הנזיר הירושלמי

הנזיר הירושלמי

הוסף למדף מחיר: 59 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום