מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

חכמי ספרד

הספר חכמי ספרד, הרב אברהם אוחיון, מסדרת המאורות הגדולים, כריכה קשה. עשרים ושישה סיפורים על מסכת חייהם של חכמי ספרד בדורות האחרונים.

אודות הספר חכמי ספרד 

סדרת "המאורות הגדולים" שראתה אור בשנים האחרונות, צברה תהודה רבה בקרב קהל הקוראים בכל הגילאים. ילדים בני נוער ומבוגרים, מתודעים לדברי ימי גדולי ישראל, בתורה, בקדשה, במידות ועשים טובים,באותות ובמופתים.
 
"חכמי ספרד" הוא לקט מבחר הלקוח מתוך הספרים שראו אור עתה, ובו סיפורים מבחרים על גדולי ישראל, חכמי ספרד ועדות המזרח, בדורנו ובדורות הקודמים.
 
הלקט המבחר נועד לאפשר את ההכרות החשובה עם קורותיהם של עשרות חכמי ספרד, גם למי שאין באפשרותו לרכוש את כל הספרים שבסדרת "המאורות הגדולים", והוא בבחינת "והיו עיניך ראות את מוריך". 

אודות מחבר הספר חכמי ספרד

הרב אברהם אוחיון (נולד בשנת תשל"ז) רב סופר מחבר ספרי ילדים ומו"ל ספרי סיפורים רבים. אוחיון נולד לדוד ומלכה בכ"ד בחשון תשל"ז בישראל, את שנותיו הראשונות הקדיש ללימודי התורה כאברך בכולל אברכים, לאחר מכן שימש כמשגיח בישיבה לבעלי תשובה בירושלים.

אוחיון הוציא לאור קרוב ל-200 ספרים בעברית בעיקר לציבור החרדי. חלק מספריו תורגמו לאנגלית. הרב אוחיון מתמקד בספרות ילדים, והתפרסם בעיקר בשל ספרי הקומיקס שהוציא על רבנים גדולי ישראל. מהם על הרב עובדיה יוסף הרב אליעזר מנחם מן שך, הרב שלמה זלמן אוירבך. כתב ספרים בנושאי המועדים ושבתות, ספרי מוסר ואגדות. בסדרת המאור הגדול המאייר הוא אבישי חן תמר צייטלין ודן בר לב. אוחיון הוציא סדרה קומיקס שנקראת ניצחתי אותך איכמן לילדים  העוסקת על המון נושאים הקשורים לאיכמן ימ"ש.

חכמי ספרד הינו חלק מסדרת המאורות הגדולים העוסקים בסיפורים על גדולי תורה וחכמים עצומים מדורנו זה.

ספר לחברים על הספר 'חכמי ספרד'

לקוחות שרכשו את הספר "חכמי ספרד", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום