מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

אנשים מספרים על עצמם 8

   הוצאת חיים ולדר

ספר אנשים מספרים על עצמם 8, חיים ולדר, הוצאת חיים ולדר, כריכה קשה. הספר השמיני בסדרה "אנשים מספרים על עצמם" האוגד בתוכו סיפורים מרתקים של בני אנוש כפי שסופרו לסופר חיים ולדר. 

אודות הסדרה אנשים מספרים על עצמם

קובץ סיפורים מפתיעים ומרגשים מחייהם של בני אנוש שסופרו לסופר חיים ולדר, והוא כתב אותם ביד אומן וברגישות אופיינית. הספר מצייר נאמנה את דמויות המספרים, שפתם, האווירה סביבם ותחושותיהם המורכבות. כל זה בכתיבה סוחפת ומושכת ואף סיום מפתיע ובלתי צפוי.

סדרת "אנשים מספרים על עצמם" תורגמה לשש שפות, וכבשה את לבם של מאות אלפים בעולם הודות ליכולתה להביא את סיפורי חייהם של בני אדם בשפתם המקורית, בצורה נוגעת ללב.

אודות מחבר הסדרה אנשים מספרים על עצמם

חיים וַלדֶר (נולד ב-כ"ד בחשון ה'תשכ"ט) הוא סופר ילדים, נוער ומבוגרים חרדי ישראלי, מורה ופעיל לרווחת הילד בחברה החרדית. חתן פרס ראש הממשלה "מגן הילד" מטעם המועצה הלאומית לשלום הילד‏.

החל משנת 1990 משמש חיים ולדר כפובליציסט, ומפרסם טור קבוע ("מול המראה") העוסק בסוגיות חברתיות, חינוכיות וציבוריות. בעבר שידר תוכנית רדיו בשם "עצות מהחיים" ברדיו קול ברמה, ובתחילת 2014 החל להגיש את התוכנית ברדיו קול חי.

בשנת 1997 הקים חיים ולדר את המרכז לילד ולמשפחה, במסגרת האגף לשירותים חברתיים בעיריית בני ברק. מאז הוא משמש מנהל חינוכי במקום לצד מנהלת המרכז, ומסייע בנושאי משפחה, נוער וילדים במצוקה. על פועלו למען ילדים ונוער זכה חיים ולדר בפרס ראש הממשלה "מגן לילד" לשנת 2003, מטעם המועצה הלאומית לשלום הילד.

סדרת הספרים אנשים מספרים על עצמם מצטרפת לספרים רבים ומוכרים של המחבר חיים ולדר ובהם- 8 ספרים מסדרת ילדים מספרים על עצמםסיפורים מהחיים ועוד..

ספר לחברים על הספר 'אנשים מספרים על עצמם 8'

לקוחות שרכשו את הספר "אנשים מספרים על עצמם 8", התעניינו גם בספרים הבאים:

חדש
צאלמר

צאלמר

הוסף למדף מחיר: 59 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום