מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

בארץ החיות 2

   הוצאת הידברות

הספר בארץ החיות 2 (כריכה קשה) הוא אוסף של חיות המספרות על עצמן סיפורים מרתקים, ייחודיים, צבעוניים ורוויים בהומור וברגש, שהתרחשו בארץ החיות, אך נוגעים לחיי היום-יום של כולנו. הספר מרתק ומסעיר, ועם זאת מרכך ומרגיע.

בארץ החיות 2 יציע לפני מגוון פתרונות להתמודדות עם עם דילמות חברתיות כמו תחרות, פחדים, חוסר ביטחון ועוד, וכם להתמודדות עם קשיים חברתיים ובין-אישיים.
הסיפורים מוגשים בצורה משעשעת ומשחררת, ויחד עם זאת מהווים עבור הילד כר נרחב לביטוי רגשותייו, חוויותיו והתלבטויותיו, אותם הוא יוכל לחלוק גם איתנו, הורים.
הספר כולל דברי פתיחה חשובים עבור ההורים לפני כל סיפור.

אודות מחבר בארץ החיות 2: חיים ולדר ודובי וינרוט.

חיים ולדר כתב עשרות ספרים לפעוטות, לילדים, לבני נוער ולמבוגרים, בדגש על הנעשה בעולמם של ילדים: "ילדים מספרים על עצמם", "קוראים לי צביקי גרין" ועשרות ספרים נוספים. על פועלו למען הילד קיבל ב-2003 את פרס ראש הממשלה מטעם האגודה לשלום הילד.

דובי וינרוט (35) הוא עורך דין ורואה חשבון, בעלה של חני וינרוט המוכרת מזה שנים לאור התמודדותה עם מחלת הסרטן. וינרוט מסביר מדוע בחר דווקא לספר את סיפוריהן של החיות, כפי שעשה בבארץ החיות 2. "כשמשתמשים בלוגיקה של בני אדם, יש חסמים ופחות פתיחות ונכונות להקשבה", הוא מסביר. "אבל כשאלה לא בני אדם, אלא גמל או קנגורו - היכולת להפנים בלי לפתח התנגדות היא גדולה משמעותית. הסיבה השנייה היא שאנחנו אוהבים לדמיין. ברגע שניכנסים לעולם של חיות, פתאום הכל אפשרי. קל לי להתמסר לחוויה בלי לשאול את עצמי כל הזמן אם זה ייתכן."

 

ספר לחברים על הספר 'בארץ החיות 2'

לקוחות שרכשו את הספר "בארץ החיות 2", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום