מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

סיפורים מהחיים 2

   הוצאת חיים ולדר

הספר סיפורים מהחיים 2 מאת חיים ולדר, הוצאת חיים ולדר, כריכה קשה. סיפורים שקרו באמת ומתארים מצבים בהם המציאות עולה על כל דמיון, בליווי מסרים או תובנה עמוקה, במטרה ברורה לפקוח את עיניהם של בני אדם ולהעניק להם תובנות על חייהם..

אודות הספר סיפורים מהחיים 2

חוקר פרטי מנסה לסייע למשפחה ענייה שנושלה מירושתה, על ידי נוכל תככן.. חתן צעיר מוצא עצמו בן ערובה, שבועיים לפני חתונתו.. צנחן, מאבד את כף ידו במהלך צניחה ומאות מחבריו מחפשים את האבידה.. מכלה צעירה לוקה במחלת הסרטן שבועיים לאחר אירוסיה. הורי החתן מבקשים לבטל את השידוך, ומגייסים אישיות רמת מעלה שתסייע להם לשכנע את בנם להסכים למהלך.. זוג הורים מסורים מחליטים לפתוח בשביתה.. נהג משאית ההורס גדר אבנים בה נתקל בנסיעה לאחור, מגלה איזו תסבוכת ממתינה לו מאחורי הגדר..

בסיפורים מהחיים, מופיעים רק סיפורים שקרו באמת, אך מהסוג הנדיר שמתרחש רק פעם אחת בחיים. מה שהופך אותם, ל"מציאות העולה על כל דמיון". בכל אחד מהסיפורים, יש מסר חבוי או תובנה עמוקה. כאילו התרחשו פעם אחת ויחידה, במטרה ברורה לפקוח עיניהם של בני אדם ולהעניק להם תובנות על חייהם.

בספר, מתפרסמים מספר סיפורים של הירושלמי הזקן ממאה שערים, שכבש את הלבבות בסיפוריו הישירים, המרתקים והנוגעים ללב, העוסקים בנעשה בסימטאות מאה שערים ובתי אונגרין, אך השלכותיהם פורצות הרבה מעבר. זהו ספרו ה-33 של חיים ולדר, סופר ופובליציסט. שסיפוריו עוסקים בעולמם של בני אדם, תוך ציור מדוייק של דמותם, התמודדויותיהם, מחשבותיהם ורגשותיהם וכל מה שמתרחש בנפשם פנימה.

אודות מחבר הספר סיפורים מהחיים

חיים וַלדֶר (נולד ב-כ"ד בחשון ה'תשכ"ט) הוא סופר ילדים, נוער ומבוגרים חרדי ישראלי, מורה ופעיל לרווחת הילד בחברה החרדית. חתן פרס ראש הממשלה "מגן הילד" מטעם המועצה הלאומית לשלום הילד‏.

החל משנת 1990 משמש חיים ולדר כפובליציסט, ומפרסם טור קבוע ("מול המראה") העוסק בסוגיות חברתיות, חינוכיות וציבוריות. בעבר שידר תוכנית רדיו בשם "עצות מהחיים" ברדיו קול ברמה, ובתחילת 2014 החל להגיש את התוכנית ברדיו קול חי.

בשנת 1997 הקים חיים ולדר את המרכז לילד ולמשפחה, במסגרת האגף לשירותים חברתיים בעיריית בני ברק. מאז הוא משמש מנהל חינוכי במקום לצד מנהלת המרכז, ומסייע בנושאי משפחה, נוער וילדים במצוקה. על פועלו למען ילדים ונוער זכה חיים ולדר בפרס ראש הממשלה "מגן לילד" לשנת 2003, מטעם המועצה הלאומית לשלום הילד.

ספר לחברים על הספר 'סיפורים מהחיים 2'

לקוחות שרכשו את הספר "סיפורים מהחיים 2", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום