מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

הבריחה מאיראן 2

הספר הבריחה מאיראן 2, אברהם אוחיון, הוצאת יפה נוף, כריכה קשה.

אודות הסידרה הבריחה מאיראן 

הסידרה הבריחה מאיראן, מספרת את סיפורה המדהים של משפחה יהודיה איראנית על גלגוליה השונים, ועד הסוף המפתיע, בליווי ציוריו המרתקים של דוד גולד ויואל בר לב – הסדרה שכבשה את השוק וזכתה לתהודה חיובית רבה".

אודות מחבר הספר הבריחה מאיראן

הרב אברהם אוחיון (נולד בשנת תשל"ז) רב סופר מחבר ספרי ילדים ומו"ל ספרי סיפורים רבים. אוחיון נולד לדוד ומלכה בכ"ד בחשון תשל"ז בישראל, את שנותיו הראשונות הקדיש ללימודי התורה כאברך בכולל אברכים, לאחר מכן שימש כמשגיח בישיבה לבעלי תשובה בירושלים.

אוחיון הוציא לאור קרוב ל-200 ספרים בעברית בעיקר לציבור החרדי. חלק מספריו תורגמו לאנגלית. הרב אוחיון מתמקד בספרות ילדים, והתפרסם בעיקר בשל ספרי הקומיקס שהוציא על רבנים גדולי ישראל. מהם על הרב עובדיה יוסף הרב אליעזר מנחם מן שך, הרב שלמה זלמן אוירבך. כתב ספרים בנושאי המועדים ושבתות, ספרי מוסר ואגדות. בסדרת המאור הגדול המאייר הוא אבישי חן תמר צייטלין ודן בר לב. אוחיון הוציא סדרה קומיקס שנקראת ניצחתי אותך איכמן לילדים  העוסקת על המון נושאים הקשורים לאיכמן ימ"ש.

הספר הבריחה מאיראן מצטרף לספריו הרבים שהוציא המחבר, ובניהם: חכמי ספרד, המאור הגדול - על הרב מרדכי אליהו, חכמי אשכנז, רבנו שר התורה - על הרב קנייבסקי, ועוד רבים..

ספר לחברים על הספר 'הבריחה מאיראן 2'

לקוחות שרכשו את הספר "הבריחה מאיראן 2", התעניינו גם בספרים הבאים:

חדש
מבצע
א אידישע קאפ 3

א אידישע קאפ 3

הוסף למדף מבצע: 67 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום