מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

הדרך הארוכה קצרה - חלק ב'

   הוצאת תורת חב"ד

הספר הדרך הארוכה קצרה - חלק ב', נתנאל ובתאל אפשטיין, הוצאת תורת חב"ד, ספר קומיקס, כריכה קשה. קומיקס לאור ספר התניא - ספר ההמשך לרב המכר – הדרך הארוכה קצרה. בקטעי קומיקס מתוקים, אנו צוללים לעמקם של הפרקים הבאים בספר התניא, ומגלים אוצרות שהאדמו"ר הזקן נותן לנו: כלים מעשיים ומופלאים לנצח את החושך, לשמוח שמחה אמתית וכוללת, ולגלות את מלוא העצמה שבתוכנו.

אודות הספר הדרך הארוכה קצרה

"עמית בונן נפגש עם הנפש הבהמית שלו בצורת בופאלו מצחיק ונודניק בשם באפל, ולומד איך מתמודדים עם הצדדים האפלים שבתוכנו ואיך מתחזקים, מתגברים וממצים את חיינו באופן מירבי לעבודת ה', עם הלב ועם כל הזדמנות ביום-יום..."

הספר מדבר על הרעיונות העיקריים של ספר התניא מזווית ראייה של ילד, שמייצג כל יהודי ומתמודד עם כל מה שאנחנו מתמודדים כיום. הספר עוסק באתגרי היום-יום ונוגע גם בנושאים העמוקים שנידונים בספר התניא. וכן מתוארת הדרך שבה הגיע הרבי למסקנה שעליו לכתוב את ספר התניא שיסייע לכל יהודי לפתור בעיות ושאלות אמוניות. 

"ספר התניא בא לשבור את הקביעה שעולם החומר על שלל פיתויו חזק מאיתנו" אומרים היוצרים. "הוא מדריך את האדם להחזיר אליו את כח הבחירה ולתת לו כלים מעשיים ופשוטים לגבור על 'חורים שחורים של נפילות'". 

אודות יוצרי הספר הדרך הארוכה קצרה

נתנאל ובתאל אפשטיין הם זוג נשוי, מאושר ואומנותי, עם אהבה גדולה לעם, לארץ ולמדינה. הקומיקסים, האנימציות והיצירות שלהם עומדים על שתי עקרונות בסיס:

התוכן – התכנים שלדעתם חסרים מאוד בימינו הם בעיקר גאוות יחידה יהודית וישראלית, חיבור למי אנחנו ומה אנחנו עושים פה בארץ הזאת ובעולם בכלל. המגמה היא להזקיף את קומת מדינת ישראל, עם ישראל ותורת ישראל, בצורה נגישה ונעימה, אך עוצמתית וחווייתית.

האיכות – עלילות מרתקות ומורכבות, דמויות עם אופי חזק, והמון המון הומור. הם משקיעים המון בפרטי-הפרטים של עבודותם כדי ליצור חוויה סוחפת ומרשימה, מבחינה אומנותית וספרותית, בשאיפה להשתוות לרמה המקצועית של גדולי היוצרים בתחומי האנימציה והקומיקס שבעולם.

הזוג אפשטיין עובדים ביחד, עם הרבה לב, והרבה רצון טוב, ושואפים שהצופה/ הקורא יהנה מעבודותם וגם יקבל חומר חיובי למחשבה, שייתן כוח להמשיך הלאה...

הספר הדרך הארוכה קצרה מצטרף לספרים נוספים שחיברו ויצרו הזוג אפשטיין ובניהם הסדרה הגיע הזמן.

ספר לחברים על הספר 'הדרך הארוכה קצרה - חלק ב''

הדרך הארוכה קצרה - חלק ב'
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר הדרך הארוכה קצרה - חלק ב'

הדרך הארוכה קצרה - חלק ב'

הוסף למדף מחיר: 55 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "הדרך הארוכה קצרה - חלק ב'", התעניינו גם בספרים הבאים:

שני מלכים 2

שני מלכים 2

הוסף למדף מחיר: 39 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום