מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

ולירושלים עירך - סיפור תקופת בית המקדש

הספר ולירושלים עירך - סיפור תקופת בית המקדש, 312 עמודים, כריכה קשה. ספר כולל סיפורים מרתקים היוצרים אצל הקורא הצעיר תמונות מרהיבות על תקופות מרתקות בהיסטוריה של עם ישראל בתקופת בתי המקדש. הספר כולל סיפורים על חורבן בתי המקדש ועל בנייתו מחדש. מתאים לגילאי 6 ומעלה.

אודות הספר ולירושלים עירך

ספר זה הינו החיבור הראשון והיחיד מסוגו שנערך אי פעם בספרות הנוער של ימינו. מחברי היצירה שלפניך לא חסכו כל מאמץ כדי להגיש לך הקורא  תמונה מרהיבה שבה מתוארת הפרשה המסעירה ביותר בתולדות עמנו. ולירושלים עירך- ספר על תולדותיו של עם גולה ושב נבנה ונהרס - ספר על בין המצרים. מה היה גורלה של העיר רבתי עם במרוצת הדורות מהיות שלמה המלך בונה המקדש הראשון עומד ומתחנן.. הנה השמים ושמי השמים לא יכלכלוך אף כי הבית הזה... ועד אחריתה עדי אובד מפני היד שנשתלחה במקדשך בימי מלכות אדום הרשעה.

ולירושלים עירך - הינה עלילת פאר אשר תוליך אותך בכחבלי קסם בשבילי המופת והכאב של עמנו. כאן אתה תהיה עד ליפים שבימי יהודה וירושלים שעליהם נאמר מי שלא ראה בית המקדש בבנינו לא ראה בנין מפואר מימיו ואתה תהיה גם שותף לתפילה העולה מכל דף ומכל עמוד שבספר חיי עם ישראל: "כי באש הצתה ובאש עתיד לבנותה.."

ספר לחברים על הספר 'ולירושלים עירך - סיפור תקופת בית המקדש'

ולירושלים עירך - סיפור תקופת בית המקדש
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר ולירושלים עירך - סיפור תקופת בית המקדש תמונה שניה- הספר ולירושלים עירך - סיפור תקופת בית המקדש

ולירושלים עירך - סיפור תקופת בית המקדש

הוסף למדף מחיר: 52 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "ולירושלים עירך - סיפור תקופת בית המקדש", התעניינו גם בספרים הבאים:

חדש
מחכים לך , שבת

מחכים לך , שבת

הוסף למדף מחיר: 33 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום