מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

סבתא שמחה במסע מסביב לעולם

   הוצאת דני ספרים

הספר סבתא שמחה במסע מסביב לעולם מאת יפה גנז, בהוצאת דני ספרים הוא ספר חדש בסדרה האהובה לילדים על סבתא שמחה, הסבתא הכי נפלאה בכל ירושלים. את הספר מלווים איוריו של הרווי קליינמן. מאנגלית: רות פלדהיים. 143 עמודים מנוקדים. 

אודות הכרך החדש של סבתא שמחה במסע מסביב לעולם

[נערך מבלוג מדף הספרים] הפעם תוכלו לטייל עם סבתא שמחה ואחיה דוֹד נחמיה בהרפתקה חדשה. הם יוצאים מביתם הקטן עם הגג האדום ברחוב רימון בירושלים ונוסעים לבקר ידידים טובים מסביב לעולם. הם מגיעים לאלסקה ולאוסטרליה, למקסיקו ולמרוקו, להוואי ולמגדל אייפל שבצרפת כשבידם תיק מלא מתנות מיוחדות. כמובן, מוסקט וקשת, שתי הציפורים הקטנות של סבתא שמחה, מלוות אותם לאורך כל הדרך. בכל מקום הם פוגשים אנשים מקסימים ולכל אחד מביאים פיסה קטנה ומיוחדת של ארץ ישראל.

אודות מחברת ספרי סבתא שמחה

יפה גנז היא סופרת ותיקה ואהובה. היא כתבה למעלה מארבעים ספרי ילדים, שני ספרים למבוגרים, וכתבות רבות בנושאים יהודיים שפורסמו ברחבי העולם. מלבד הסדרה הפופולארית "סבתא שמחה" היא כתבה גם את סדרת "מימי וסימי", שיצאה אף היא בהוצאת דני ספרים, ואת "חול וכוכבים" – מסע יהודי דרך הזמן (סיפור היסטורי בן שני כרכים לבני נוער). משפחת גנז מתגוררת בירושלים.      

ספר לחברים על הספר 'סבתא שמחה במסע מסביב לעולם'

סבתא שמחה במסע מסביב לעולם
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר סבתא שמחה במסע מסביב לעולם תמונה שניה- הספר סבתא שמחה במסע מסביב לעולם

סבתא שמחה במסע מסביב לעולם

הוסף למדף מחיר: 49 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "סבתא שמחה במסע מסביב לעולם", התעניינו גם בספרים הבאים:

חדש
פתקונים

פתקונים

הוסף למדף מחיר: 24 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום