מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

פרוזדור בין יערות

   הוצאת בית המלמדים

הספר פרוזדור בין יערות, עדי דוד, בית המלמדים, כריכה קשה. ספר קומיקס המספר סיפור על משפחה ועם, על שואה ותקומה, ועל שורשים וצמיחה.

אודות הספר פרוזדור בין יערות

ציון מבקש להתוודע אל יוצרת סדרת הספרים שבהם הוא מככב. הכרות אתה ועם העבר של משפחתה מפגיש אותו עם הקהלות היהודיות בהולנד, עם גורלם של היהודים באירופה בתקופת השואה, עם נסי הצלה פלאיים ועם אנשים שגדלותם מתגלה דווקא בזמנים הקשים.

באיזו דרך הגיע ספר התורה הקטן של דוד שמעון לחלל? אלו עוד חפצים מוזרים לקח הרב שמעון למחנה? כיצד הפך פנקס קבלות ישן לספר תנ"ך מאיר? כל זה ועוד בספר פרוזדור בין יערות.

הספר פרוזדור בין יערות מצטרף לסדרת ספרי קומיקס מאת עדי דוד בניהם: אריה ברחובות ירושלים - על הרב אריה לוין, מעשים של ברכה - על הרבנית ברכה קאפח, עקבות בסמטאות צפת ועוד..

אודות בית המלמדים המו"ל של פרוזדור בין יערות

בית המלמדים הוא מכון לפיתוח מערכות דידקטיות יהודיות מתקדמות, ושמה של עמותה ללא כוונת רווח, ששמה לה למטרה להנחיל תורה ודרך ארץ לילדי ישראל באמצעות שימוש בכלים חווייתיים. בעמותה עוסקים בפיתוח שיטות הוראה חווייתיות, כתיבת חומרי למידה, המצאת משחקים, הוצאת ספרים ובניית אתר אינטראקטיבי-חינוכי. את המכון מנהל הרב אהרן פאלק שעסק בחינוך למעלה משלושים שנה. 

ספר לחברים על הספר 'פרוזדור בין יערות'

לקוחות שרכשו את הספר "פרוזדור בין יערות", התעניינו גם בספרים הבאים:

מעשים של ברכה

מעשים של ברכה

הוסף למדף מחיר: 45 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום