מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

בשם התבונה

   הוצאת ידיעות ספרים

בשם התבונה - שיחות עם ח"כ הרב חיים אמסלם

איתן ארי

"החיים שלי היו יכולים להיות נוחים יותר אלמלא הייתי מכריז על מהפכה, ואלמלא הייתי מתבטא באמירות ברורות – אבל מה אעשה ובעצמותי בוערת אש שאינה מאפשרת לי להתרחק מהזירה ולהניח למציאות להמשיך להסתאב?!"

(הרב חיים אמסלם, מתוך הספר).

 

באומץ לב נדיר, בשפה בהירה וקולחת ובעיקר ביושר אינטלקטואלי יחיד במינו, יוצא חבר הכנסת הרב חיים אמסלם נגד החברה שממנה בא ומתאר את השבר האידיאולוגי ואת שלל הנסיבות שהובילו אותו לצאת לדרך חדשה-ישנה שאותה הוא פורש בספר זה.

 

הרב חיים אמסלם – רב חרדי ומחברם של ספרים תורניים רבים, ואיש שהיה עד לא מזמן חבר כנסת מטעם תנועת ש"ס ומקורב ומוערך על ידי הרב עובדיה יוסף, חושף בספר מאגר עשיר של פרטים וסודות מפתיעים, לצד הגות חברתית, דתית ופוליטית מקורית.

 

בשם התבונה הוא מסע מרתק לעולמו ולמחשבותיו של אדם שהתייצב בתעוזה נגד הזרם, ושחט פרות קדושות שטופחו במשך שנים באמצעות שטיפת-מוח ועסקונה כוחנית. הוא מאפשר הבנה מקיפה ומאתגרת של הנעשה כיום בחברה החרדית ושל מה שעשוי לקרות בה בעתיד, ומעניק תיאור ראשון מסוגו של המתרחש בחצרו של הרב עובדיה יוסף ובתנועת ש"ס. בין הנושאים הנידונים בספר: שותפות הציבור החרדי בנטל הצבאי והכלכלי; לימודי ליבה בחינוך החרדי; ההקצנה הדתית; מי הם בעלי הבית של המגזר החרדי; גיור; חרדים וציונות; עשרת פשעי ש"ס ועוד.

 

ארי איתן הוא סופר, פעיל חברתי ודוקטורנט למשפטים.

ספר לחברים על הספר 'בשם התבונה'

לקוחות שרכשו את הספר "בשם התבונה", התעניינו גם בספרים הבאים:

חדש
סופו של סיפור

סופו של סיפור

הוסף למדף מחיר: 55 ₪
להכות שורש

להכות שורש

הוסף למדף מחיר: 45 ₪
נהר האמת

נהר האמת

הוסף למדף מחיר: 50 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום