מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

הם שבו ללכת

   הוצאת אור החיים

ספר הם שבו ללכת, משה גוטמן, הוצאת אור החיים,  320 עמודים, כריכה קשה. אמן הכתיבה הסופר מושה גוטמן מגיש יצירת מופת ספר חובה למען יידעו דורות כי הם בכוחות אדירים התנערו מהאפר, ושבו ללכת ואנחנו כאן בזכותם. סיפורים מרתקים ומטלטלים על הדור ההוא שבנה את הדור הזה.

אודות הספר הם שבו ללכת

הספר עוסק בעולמם של ניצולי שואה שהשתקמו, בנו משפחות והקימו דורות. אבל לא רק בעולמם. כהרגלו נוגע משה גוטמן בשלל סוגיות מעניינות ומרתקות. ב"הם שבו ללכת" מוצעים ששה סיפורי עומק מטלטלים, סוחפים...

אודות מחבר הספר הם שבו ללכת

מוישה (חיים משה צבי) גוטמן (נולד ב-כ"ו בתשרי ה'תשל"ד, 22 באוקטובר 1973) הוא עיתונאי וסופר ישראלי, משמש ככתב לענייני משפט וכפובליציסט בעיתון "המודיע". מרצה בקורסים לכתיבה יוצרת ב"אחיה - הכשרת מורים".

גוטמן גדל במושב קוממיות ולמד בישיבות גור בבני ברק ובאשדוד. הוא למד גרפולוגיה אצל הגרפולוגים אלון בן יוסף ויצחק ניר, ועבד כשוחט.

בהמשך דרכו פנה ללימודי משפטים וכיום הוא בעל תואר ראשון של הקמפוס החרדי באור יהודה ותואר שני של הקריה האקדמית אונו. חבר ללימודי המשפטים, שהיה סמנכ"ל עיתון "משפחה", צירף אותו לעיתון. כך החל את דרכו בעיתונאות ובספרות. בהמשך עזב את עיתון "משפחה" ועבר לכתוב בעיתון "המודיע", בו הוא משמש ככתב משפטי, כפובליציסט ובעל הטור השבועי "הרהור חוזר" וככתב במוספי השבת של העיתון.

במוספי הסיפורים היוצאים בעיתונות החרדית לקראת חגי פסח וסוכות מופיעים סיפוריו של משה גוטמן מלבד ב"המודיע" גם בעיתונים "משפחה", "יתד נאמן", "מרוה לצמא", ועוד.

גוטמן כותב גם תחת השמות: משה מורג, אלחנן בינדר, מישאל שרשום.

נשוי ואב לשבעה ילדים. מתגורר בקריית גת.

ספר לחברים על הספר 'הם שבו ללכת'

לקוחות שרכשו את הספר "הם שבו ללכת", התעניינו גם בספרים הבאים:

חיי אשה

חיי אשה

הוסף למדף מחיר: 65 ₪
חדש
במחשבה שניה

במחשבה שניה

הוסף למדף מחיר: 69 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום