מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

יוזבד - 2 כרכים

הספר יוזבד יוצא בשני כרכים - סודות אפלים והקרב על הכתר, מאת מ. קינן, מחברת רבי המכר איסתרק ומהללאל. סיפור עלילה סוחף ומרתק המתחולל בשדות הפתוחים ובהיכלי השיש, ביערות ובמשעולי הכרך, ומאלץ את גיבוריו להבין מי הם באמת, יוזבד הוא החלק הראשון מתוך שניים ומהווה ללא ספק יצירה בפני עצמה! מומלץ מאוד! ספר מרתק וסוחף! 460 עמודים סוחפים בכרך א', כריכה רכה.

מתוך כריכת הספר יוזבד

יוזבד הוא לא היחיד שצריך להתעמת עם מציאות מתעתעת.
בעברו השני של הגבול מנסה הנסיך שלוואן, בנו הכריזמטי של המלך יוסף,
להתמודד מול תככיו ורוע ליבו של אביו.
ובארמונות השיש של אתיל נאבק הנסיך יקוואל על מעמדו ומקומו,
מקבל החלטות שעתידות לשנות את מהלך חייו וגורלה של כוזר כולה...
האם יצליחו כל אלו יחד לעצור את הכוח החדש המאיים
למלא את שמי התכלת של כוזר בלהבות אש ותמרות עשן?

חייו של יוזבד בנטיליאן הצעיר, אדונה הבא של האחוזה, נראים מושלמים לא פחות מנופיה של נחלתו, אבל האמת שונה. מעל האחוזה השופעת ומלאת החיים מרחפים סודות אפלים, שאם וכאשר יתגלו עלולים להרעיד ולמוטט את יסודותיה! האם יהיה בכוחו של יוזבד לעצור את הסחף לפני שיקבור תחתיו את משפחתו?

 

מחברת הספר יוזבד

מיה קינן נולדה בירושלים, בתם של הרופא והפסיכותרפיסט ד"ר עוז מרטין והסופרת והאמנית אורית מרטין, ואחות של הסופרת יעל רוטנברג. גרה בבית שמש.

ספרה הראשון מקום אחר הוא ספר אליגוריה-אוטופית המתארת את חייה של קבוצת יהודים הננטשת על אי בודד. במרכז הספר העימות בין תפיסת החיים החרדית לזו החילונית. בשנת 2008 פרסמה את ספרה איסתרק, הראשון בסדרת "ממלכה במבחן" המתרחש בממלכת הכוזרים בימי הביניים. בשנת 2011 פרסמה את ספר ההמשך מהללאל. סדרה זו הייתה לרבת מכר בציבור החרדי. ספר נוסף שלה הוא "לפרוש כנפיים" (2011). בשנת 2013 הוציאה את הספר "מסומן" שכתבה יחד עם רותי קפלר ואסתר קווין. בשנת 2014 הוציאה את הספר אחד מאלף שפורסם כסיפור בהמשכים במוסף "קטיפה לבית" של יתד נאמן ובמרכזו חייה של משפחה יהודית בעולם הנשלט על ידי האיראנים. כמו כן, מפרסמת סיפור בהמשכים "אדמה פראית" במוסף קטיפה לבית של יתד נאמן וכן סיפור "הנערה מארון הספרים", במוסף בלעבוסטע של חדש בבית שמש.

בחודש אוגוסט 2016 הודיעה הוצאת הספרים "דני ספרים" החתומה על הפצת ספרי מיה קינן, על השקת הספר השלישי בסדרת ממלכה במבחן "יוזבד". 8 שנים אחרי הספר הראשון - הסדרה ממשיכה בשני כרכים חדשים וסוחפים.

 

 

ספר לחברים על הספר 'יוזבד - 2 כרכים'

לקוחות שרכשו את הספר "יוזבד - 2 כרכים", התעניינו גם בספרים הבאים:

כעפעפי שחר

כעפעפי שחר

הוסף למדף מחיר: 44 ₪
מלכה בעל כרחה

מלכה בעל כרחה

הוסף למדף מחיר: 49 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום