מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

לנצח כל רגע מחדש

   הוצאת ידיעות ספרים

משעה שגיבש בעל התניא את שיטתוהתפשטה זו כאש בשדה קוצים. תוך שנים ספורות התדפקו אלפים על דלתו על-מנת לזכות ב"טיפול", בעצה המתאימה להם. מתחים, עצבות, רעשים פנימיים, חסימות רגשיות, ייסורים וספקנות – איש איש ומצוקתו. במשך עשרים שנה הוא ליקט את העצות שהעניק והעלה אותן על הכתב כחלק ממשנה מקיפה. המטרה הייתה שהספר שפרסם, ספר התניא, ישמש תחליף למפגש פנים אל פנים ויישאר לדורות.

מהו סודו של ספר התניא? כיצד הפך לספר יסוד בארון הספרים היהודי?

בתמצית ניתן לומר כי על-פי שיטתו האדם נידון למאבק פנימי מתמיד. המשימה שלו, משימת חייו, היא לנצח את המאבק ברגע הנוכחי. דומה שהגישה האופטימית הזאת כלפי נפש האדם והטענה שבכל רגע יכול האדם לנצח במאבקי הנפש שלו, הן אלו ששבו את לבם של רבים.

לנצח כל רגע מחדש שוזר את עקרונות הפסיכולוגיה היהודית של רבי שניאור זלמן מליאדי, מייסד חסידות חב"ד, יחד עם הביוגרפיה שלו, ובכך מאפשר לנו לפתח איתו שיחת נפש. שיחה עם ענק רוח היא חוויה מרתקת. אך מעבר להכרת שיטתו ועצותיו להתמודדות עם קשיים רגשיים שונים, מטרת שיחת הנפש היא שהקורא יכיר דרכה את עצמו ואת כוחותיו הפנימיים. ואחרי ככלות הכול, מי לא רוצה לנצח כל רגע מחדש?

 

ד"ר יחיאל הררי הוא מרצה מבוקש ומנחה סדנאות המתרגלות תובנות משיטת בעל התניא. הוא כתב את עבודת הדוקטור שלו בחוג לתקשורת באוניברסיטת תל-אביב. שימש עיתונאי, יועץ פרלמנטרי ויועץ מקצועי בכיר במשרדי ממשלה ולימד באוניברסיטת תל אביב ובמכללת ספיר. ספרו השישי סודו של הרבי (ידיעות ספרים, 2013) הפך לרב-מכר וזכה באות ספר הזהב כחודשיים לאחר צאתו לאור.

ספר לחברים על הספר 'לנצח כל רגע מחדש'

לקוחות שרכשו את הספר "לנצח כל רגע מחדש", התעניינו גם בספרים הבאים:

סודו של הרבי

סודו של הרבי

הוסף למדף מחיר: 49 ₪
תיאום כוונות

תיאום כוונות

הוסף למדף מחיר: 49 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום