מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

ספר השיאים והנפלאות - חלק ג

   הוצאת פלדהיים

ספר השיאים והנפלאות- חלק ג', שנערך ע"י נתן הורביץ ואהרן הופמן, (באישור הוועדה לכשרות הספרים) כריכה קשה. הספר השלישי בסדרת "השיאים והנפלאות" והפעם עם שיאים ונפלאות מדהימים במיוחד כגון: הלהטוטנים הנועזים בעולם, שובר השיאים הגדול ביותר בעולם, המקום בו משקלו של גרגיר חול מגיע לשל גורד שחקים ועוד..

אודות הספר השיאים והנפלאות

הידעת? מי העם החכם ביותר בעולם? מי המלך הראשון שנזכר בתורה? מה גודלו של ספר התורה הכשר הקטן ביותר בעולם? מה גילו של ספר התורה העתיק ביותר בעולם? מיהו הנדיב שתרם הכי הרבה ספרי תורה? היכן נאפתה המצה הגדולה ביותר בעולם? מי הם בעלי החיים הראשונים שנזכרו בתורה? מי היה הראשון שעצר את מהלך גרמי השמים? מי מחכמי אומות העולם הוא בעל מנת המשכל הגבוהה ביותר בכל הזמנים? מי היה הגאון האוטיסט שהיה קורא שני עמודים בו זמנית? תשובות לשאלות אלו ועוד הרבה סיפורים מופלאים מלווים במאות תמונות צבע מרהיבות תוכלו למצוא בספר השלישי בסדרת "השיאים והנפלאות".

אודות סדרת הספרים השיאים והנפלאות

סדרת הספרים השיאים והנפלאות הכוללת 4 כרכים ממחישה את נפלאות הבורא ביניהם נפלאות הבריאה, נפלאות האדם...באמצעות תוכן מרתק ותמונות מרהיבות, צבעוניות של כל השיאים והנפלאות בעולם מחולק לפי נושאים: אוצרות יהודים, חכמי חלם, מוזר ומעניין, גז חיש ונעופה, השמיים מספרים ועוד'.

ספר לחברים על הספר 'ספר השיאים והנפלאות - חלק ג'

ספר השיאים והנפלאות - חלק ג
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר ספר השיאים והנפלאות - חלק ג

ספר השיאים והנפלאות - חלק ג

הוסף למדף מחיר: 115 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "ספר השיאים והנפלאות - חלק ג", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום