מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

ענני

   הוצאת דני ספרים

הספר ענני מאת דורון שפר, מגולל את סיפור חייו, סיפור רב תהפוכות אישי וכן עד כאב של הכדורסלן המחונן שעלה עד לפסגות הפרסום וההצלחה. עם ההצלחה נפשו שוחרת האמת לא הסתפקה בסיפוקים הרגעיים והוא יוצא למסע חיפוש האמת שלו. ספר מרתק, סוחף ומטלטל.

"שום דבר בחיי הסוערים לא הכין אותי לרגע המיוחד הזה – רגע שכולו שקט, שכולו ריכוז זך, שכולו תהייה "מאין יבוא עזרי", מאין יבוא המשפט הראשון שבו אפתח את ספרי הראשון..." כך פותח דורון שפר את סיפור חייו.


דורון שפר שיחק בקבוצות הכדורסל הגדולות בישראל, הוביל אותן להישגים והיה קרוב מאוד להגיע לאן.בי.איי, ליגת הכדורסל הטובה בעולם. בה בעת, נפשו שוחרת האמת לא הסתפקה בסיפוקים הרגעיים של התהילה. אפילו גופו ביטא, במחלה קשה ומסכנת חיים, את אי הנחת הנפשית העמוקה שלו. באשראמים בהודו, ביערות הגשם של האמזונס, בהתנסויות בסמים ובנדודים בעולם, הוא חיפש את האמת הפנימית שתביא לו מזור. והוא מצא אותה, כמו תמיד, בבית.

"...לבי אומר לי שסיפורי חורג אל מעבר למסגרת האישית המצומצמת ועל כן אני מרגיש מעין אחריות וחובה לשתף בו את כל הפתוחים לשמעו. אין בכוונתי להטיף בספר זה להשקפת עולם זו או אחרת. איני מתיימר לשנות את אורחות חייהם של הקוראים. הסיפור יסופר ואם ישפר, ולו במעט, את חייו של אדם אחד, קורא אחד, דייני." (מתוך פרק הפתיחה של הספר)

ספר לחברים על הספר 'ענני'

לקוחות שרכשו את הספר "ענני", התעניינו גם בספרים הבאים:

חדש
מה אביא לך מתנה

מה אביא לך מתנה

הוסף למדף מחיר: 55 ₪
חדש
רינת האמונה

רינת האמונה

הוסף למדף מחיר: 51 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום