מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

שבילי החלה - המדריך המלא על החלה

הספר שבילי החלה - המדריך המלא על החלה, הרבנית אסתר רבקה טולידנו, 320 עמודים, כריכה רכה. הדרכות והלכות בנושא החלה, כולל היבטים סגוליים והשקפתיים, טיפים וטריקים להכנתה ולקליעתה. מתאים כמתנה לכל אישה, כלה ובת.

אודות הספר שבילי החלה - המדריך המלא על החלה

"... כל כך התעליתי היום בהרצאה, עד שהרגשתי עונג רוחני. והנה, רק חזרתי הביתה, והגשמיות בעצמה ובמלוא כובדה נחתה עלי והשכיחה ממני את כל רוממות הרוח. איך אצליח להתקדם ברוחניות ובעבודה עצמית אם כל היממה שלי מוקדשת לפעולות גשמיות כאלה?!"... 

שבילי החלה - מדריך ייחודי על החלה ומה שהיא מכילה. שבילים מרתקים המובילים לקיות מצוות הפרשת חלה בשלמות, בשמחה וברצון, כולל טיפים פרקטיים וסדנת קליעות מרהיבה, מתכונים ועוד, מאת הרבנית אסתר רבקה טולידאנו.

שבילי החלה - רבות מאיתנו חשות שחיקה בעבודות הבית וזקוקות לתחנות רענון שיזריקו בנו מרץ ויפיחו חיים ונשמה בעבודת הקודש שלנו. ספר זה הוא תחנת כוח משמעותית, הוא עוסק בהיבטים שונים על מצוות הפרשת חלה ומעניק לאשת החיל משמעות מחודשת בהבנת המצווה.

שבילי החלה - מוגש לקוראות בלשון קולחת המשולבת בסיפורים ובהומור דק, מובאים גם מקורות רבים על אודות המצווה, על טעמיה, שכרה, סגולותיה והלכותיה. תוך כדי הקריאה, לבטח תחפש הקוראת הזדמנות לקיים את המצוות הפרשת החלה היקרה.

קוראת יקרה! ספר זה לא משאיר אותך לבד! הוא מעניק לך כלים מעשיים ועצות מועילות בהכנת החלות, ומגיש בפניך סדנת קליעה מרהיבה ביופייה לצד הוראות מפורטות, כך שתוכלי להצליח להוציא תחת ידייך חלות טעימות, יפות, ובעיקר - ספוגות בתחושת זכות וקרבת השם.

ספר לחברים על הספר 'שבילי החלה - המדריך המלא על החלה'

שבילי החלה - המדריך המלא על החלה
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר שבילי החלה - המדריך המלא על החלה תמונה שניה- הספר שבילי החלה - המדריך המלא על החלה

שבילי החלה - המדריך המלא על החלה

הוסף למדף מחיר: 45 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "שבילי החלה - המדריך המלא על החלה", התעניינו גם בספרים הבאים:

במחשבה תחילה

במחשבה תחילה

הוסף למדף מחיר: 64 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום