מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

שלהי קיץ

   הוצאת דברי שיר

הספר שלהי קיץ מאת הדסה קלוש מביא את סיפורן של שתי נשים, הנשואות לאיש אחד ומתמודדות עם כאב, קנאה וכיסופים. זהו סיפורו של עם הנאחז באדמתו, בשארית כוחותיו וממלכה ההולכת ונעלמת, שאת שרידיה אנו מבקשים עד עצם היום הזה.

עלילת הספר שלהי קיץ

שלהי קיץ הינו מסע בזמן לימיה האחרונים של ממלכה ההולכת ומתפוררת, היא ממלכת ישראל של שלהי הבית הראשון. אדוניה, רועה צאן נטול מעמד ושֵם, נאלץ להסתיר את עברו המפואר ועובדת היותו נצר אחרון לשושלת מלכות בית יהוא. על אף הגלות שנכפתה עליו ממשיכים כיסופיו וחלומותיו לפעום בו, לשוב אל ארמון השן השומרוני. שולמית, בת יהודה הגאה והנאמנה למסורת מולדתה, נאלצת להתמודד עם עקרותה וקנאתה של צרתה, צרויה. אליאב, הכוהן הצעיר מבית אל, מפנה עורף למלמדיו ונעשה לאחד מנאמניו של המלך חזקיהו ומנהיג חבורת מורדים. קנאה, שכול, נאמנות וגעגוע חוברים בסיפור זה לכדי תמונה אחת, עוצמתית ומטלטלת, רגע לפני בשורת הגלות.

מחברת הספר שלהי קיץ

אם לשישה, מתגוררת בבת עין, בעלת תשובה המלמדת מחשבת ישראל ותנ"ך, מטפלת ברפואה משלימה ורוקחת תמציות טבעיות מצמחים ("עשבתא"). עד כה הוציאה 3 ספרים למבוגרים ובני נוער - "מישהו לדבר איתו" בהוצאת מייזליק ספרים ו"שיעור מולדת" בהוצאת ספריית בית-אל והספר "עד שינוסו הצללים".

ספר לחברים על הספר 'שלהי קיץ'

לקוחות שרכשו את הספר "שלהי קיץ", התעניינו גם בספרים הבאים:

ובא לציון גואל

ובא לציון גואל

הוסף למדף מחיר: 79 ₪
חדש
מה ילד יום

מה ילד יום

הוסף למדף מחיר: 55 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום