מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

תחת אש

   הוצאת ידיעות ספרים

הספר תחת אש מאת יוני שטבון, חושף שטבון בפני הקוראים את התחושות, המחשבות והלבטים המתרוצצים במוחו של חייל ומפקד בשדה הקרב בזמן אמת, תחת אש, כשהוא מופקד על חייהם של חייליו. 182 עמודים בכריכה רכה.

תוכן הספר תחת אש

תחת אש, שרואה אור במלאת עשור למלחמת לבנון השנייה, הוא מסמך מרתק שבו מגולל סא"ל (מיל’) יוני שטבון את סיפורו האישי, המורכב מפסיפס של רגעים משירותו הצבאי כמפקד באחת התקופות הביטחוניות המורכבות שידעה מדינת ישראל. שיאה של תקופה זו התרחש בקרב בבינת ג’בל, בשבוע השלישי של מלחמת לבנון השנייה, קרב שבו נפלו שמונה לוחמים ומפקדים, בהם רס"ן רועי קליין, סגן מפקד גדוד 51 של חטיבת גולני. על תפקודו ועל הגבורה שגילה במהלך הקרב זכה שטבון, קצין המבצעים הגדודי באותה עת, בעיטור צל"ש הרמטכ"ל.

בספר, שהקריאה בו מזכירה לעתים צלילה למותחן סוחף, חושף שטבון בפני הקוראים את התחושות, המחשבות והלבטים המתרוצצים במוחו של חייל ומפקד בשדה הקרב בזמן אמת, תחת אש, כשהוא מופקד על חייהם של חייליו. זהו סיפור על מנהיגות ועל אתגר קבלת ההחלטות במציאות ובתנאים שלא ניתן למצוא כמותם במקומות אחרים בחיינו.

זהו גם סיפורה של זוגיות ומשפחתיות ישראלית, שהחלה ערב יציאת צה"ל למבצע "חומת מגן".

מחבר הספר תחת אש

בשנים 2013-2015 כיהן יוני שטבון כחבר כנסת וכסגן יו"ר הכנסת. הוא בוגר לימודי ממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה, שאותם סיים בהצטיינות. בשנת 1998 התגייס לחטיבת גולני והתנדב ליחידת אגוז. במשך שירותו הצבאי שימש כקצין וכמפקד פלוגה בכל גזרות הלחימה וכיום הוא מג"ד חי"ר במילואים. הוא נשוי למעיין ומתגורר עם משפחתו בירושלים. זהו ספרו הראשון.

ספר לחברים על הספר 'תחת אש'

לקוחות שרכשו את הספר "תחת אש", התעניינו גם בספרים הבאים:

שירת מרים

שירת מרים

הוסף למדף מחיר: 49 ₪
חדש
סופו של סיפור

סופו של סיפור

הוסף למדף מחיר: 55 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום