מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

חומש אור החיים - ישמח משה

   הוצאת המסורה

סט חומש אור החיים - ישמח משה, הוצאת המסורה, 5 כרכים, כריכה קשה.  חמישה חומשי תורה עם פירוש אור החיים על התורה במהדורה חדשה ובכריכה מפוארת.

אודות חומש אור החיים - ישמח משה

חידושי ופירושי האור החיים הקדוש על חמישה חומשי תורה בתוספת פירוש רש"י ותרגום אונקלוס. באותיות מאירות עינייים מנוקד ומוגה. כמו כן החומשים מלווים בפירושיו של הישמח משה הכולל הערות והארות, מקורות וציונים, עיונים ובירורים המאירים ומבררים את דברי ה"אור החיים" ומסייעים ללומד בהבנת דבריו. 

חומש אור החיים יצא במהדורה חדשה, מפוארת ומורחבת המעוטרת בברכותיהם והסכמותיהם של גדולי ישראל.

אודות בעל חומש אור החיים - ישמח משה

רבי חיים בן משה אבן עטר, הידוע בכינויו- אור החיים, היה מגדולי פרשני המקרא בתקופת האחרונים, פרשן התלמוד, מקובל, ופוסק הלכה.

רבי חיים אבן עטר חי ופעל במרוקו כארבעים שנה, ואחר עלה לארץ ישראלבדרכו לארץ עבר דרך איטליה בה הדפיס את ספריו שהקנו לו את שמו בפזורה היהודית כולה, אף זו האירופית. בארץ ישראל השתקע בירושלים ובה הקים את ישיבתו, בה לימד מתורתו לתלמידיו במשך תקופה קצרה, שהסתיימה עם פטירתו בקיץ תק"ג (1743), בהיותו בן 47.

חיבורו אור החיים על התורה נחשב לאחד הפירושים הפופולאריים והנלמדים ביותר על פרשות השבוע. כבר בפרסומו הראשון 'אור החיים על התורה' התקבל בחום ביהדות החסידית באירופה, וברבות השנים שמעו יצא בכל רחבי עולם היהדות. בעקבות הצלחתו הרבה של הספר אור החיים על התורה קיבל ר' חיים בן עטר את כינויו אור החיים הקדוש.

ספר לחברים על הספר 'חומש אור החיים - ישמח משה'

חזר למלאי
חומש אור החיים - ישמח משה
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר חומש אור החיים - ישמח משה תמונה שניה- הספר חומש אור החיים - ישמח משה

חומש אור החיים - ישמח משה

הוסף למדף מחיר: 190 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "חומש אור החיים - ישמח משה", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום