מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

חומש המבואר שימה בפיהם - כרך בודד

   הוצאת והפצת

כרך בודד מתוך חומש המבואר שימה בפיהם מגיע עם תרגום אונקלוס ופירוש רש''י, ולצדו ביאור ערוך לדברי התורה בלשון קל ומצוחצח המיוסד על פירוש רש''י ושאר גדולי מפרשי התורה. חומש המבואר כולל ציונים והערות חשובות להרבות דעת ולהרחיב בינה מתוך דברי מפרשי ופרשני התורה הפטרה עם פירוש המלבי''ם.

בחר את הכרך הרצוי

חומש המבואר שימה בפיהם - בראשית חומש המבואר שימה בפיהם - שמות חומש המבואר שימה בפיהם - ויקרא חומש המבואר שימה בפיהם - במדבר חומש המבואר שימה בפיהם - דברים

אודות חומש המבואר 'שימה בפיהם'

סט חומש המבואר שימה בפיהם נועד לקיים את מה שאמר הקב"ה למשה: "לא תעלה על דעתך לומר אשנה להם הפרק וההלכה ב' או ג' פעמים בפיהם כמשנתה ואיני מטריח עצמי להבינם טעמי הדבר ופרושו, לכך נאמר 'אשר תשים לפניהם' כשלחן הערוך ומוכן לאכול לפני האדם" (רש"י שמות כא א)

החומש קיבל את הסכמתם וברכתם של גדולי ומאורי הדור שליט"א, לאחר שצוות של עשרות ת"ח בראשות הרה"ג ר' פנחס שמעון הלוי סגל שליט"א עמל ויגע בשקידה כמה שנים לבאר היטב כל פסורי התורה ע"פ רש"י הקדוש ושאר מפרשי התוה"ק, והביא לעולם סולת נקיה בקנקן נאה ומהודר הראוי לעלות על שולחן מלכים, שולחנם של תלמידי חכמים, בעלי בתים, מלמדי תשב"ר, הוגי התורה ולומדיה. שימה בפיהם - תורת אמת!

ספר לחברים על הספר 'חומש המבואר שימה בפיהם - כרך בודד'

חומש המבואר שימה בפיהם - כרך בודד
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר חומש המבואר שימה בפיהם - כרך בודד

חומש המבואר שימה בפיהם - כרך בודד

הוסף למדף מחיר: 60 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "חומש המבואר שימה בפיהם - כרך בודד", התעניינו גם בספרים הבאים:

מקרא מפורש

מקרא מפורש

הוסף למדף מחיר: 499 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום