מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

חומש כיס עוז והדר

   הוצאת עוז והדר

חומש כיס עוז והדר - 5 כרכים מפוארים בפורמט כיס, קל ונוח לנשיאה, ועם זאת מהודר ומדוקדק כאופייני לעוז והדר. לחומש כיס עוז והדר מספר מהדורות, השונות זו מזו בכריכה ובסידור המצורף:

חומש כיס - כריכה רכה בלי סידור - ₪32  חומש כיס - כריכה רכה עם סידור נוסח ספרד - ₪57  חומש כיס - כריכת עור עם סידור נוסח אשכנז - ₪99  חומש כיס - כריכת עור עם סידור נוסח ספרד - ₪99  

חומש כיס - כריכה רכה עם סידור נוסח אשכנז- ₪57 אזל מהמלאי

 

קצת על עוז והדר- המוציאים את חומש כיס

הוצאת הספרים עוז והדר שינתה את פני לימוד התורה בדורנו ולדורות הבאים. הרה"ג רבי יהושע לייפר שליט"א דיין ומו"ץ במאנסי הוא בעל החזון, שקרם עור וגידים לפני כעשרים שנה. חזונו היה ליצור מרכבת תורה משוכללת ממיטב הטכנולוגיה והאמצעים הקיימים בדורנו, ולרתום לה צוות אדיר של מיטב תלמידי החכמים בדורנו. מכונה זו עמלה על הגהת וזיקוק כל נוסח התלמוד והמפרשים של ש"ס וילנא, בדיוק והעמקה שיטתיים כפי שהתורה מעולם לא ידעה. כתבי-יד קמאיים ודפוסים ראשונים (המגיעים ממחוזות רחוקים רבים הרבה מעבר לתחנה האחרונה של התלמוד– וילנא) עזרו לאתר רבבות טעויות, ומופיעים במהדורת הוצאת 'עוז והדר' רבבות הגהות וציונים המעטרים את התלמוד ומפרשיו. חומש כיס הוא עוד אחד מאותם ספרים המוכיחים כמה מיוחדת ויסודית עבודתה של הוצאה זו.

ספר לחברים על הספר 'חומש כיס עוז והדר'

לקוחות שרכשו את הספר "חומש כיס עוז והדר", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום