מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

התנ"ך המבואר- דברי הימים

   הוצאת קורן

ספר דברי הימים, הרב עדין אבן-ישראל שטיינזלץ, הוצאת קורן, כריכה קשה. מבאר התלמוד ואחד ההוגים הגדולים של זמננו, הרב עדין אבן־ישראל (שטיינזלץ), יוצא בכרך לספר דברי הימים של סדרת התנ"ך המבואר.

אודות סדרת התנ"ך המבואר 

התנך המבואר דברי הימים הוא כרך מתוך הסדרה החדשה של התנך המבואר המחלקת מחדש את ספר הספרים לכותרת ומבוא לכל נושא ונושא בעשרים וארבעת הספרים. את הפסוקים המחולקים כעת לפיסקאות עניין, מלווה ביאור רץ ובהיר של תוכן ומילים קשות.

כל הספרים כולל הספר דברי הימים מכילים את המידע המדעי המעודכן ביותר של מקומות, עמים, צמחים ופרטים הנזכרים בפסוקים לצד תמונות נדירות להמחשה. למבקשים להעמיק ולהרחיב ידע, הרב שטיינזלץ מביא חומרי רקע, מקבילות פנים מקראיות, פירושים חלופיים, דברי מדרש ומחשבת ישראל כמו גם תעודות חיצוניות והערות לשוניות.

על הרב שטיינזלץ - מחבר התנ"ך המבואר - דברי הימים

הרב עדין אבן-ישראל (שטיינזלץ) נחשב כיום לאחד הרבנים המקוריים והמשפיעים בדורנו. בצד עבודתו האדירה של ביאור התלמוד הבבלי, הרב כתב ספרים רבים על מחשבה יהודית ועל מסורת, אשר תורגמו לשפות רבות. הוא הקים את המכון הישראלי לפרסומים תלמודיים, את מוסדות החינוך "מקור חיים" ואת המרכז ללימוד יהדות בברית המועצות לשעבר.

 

 

ספר לחברים על הספר 'התנ"ך המבואר- דברי הימים'

התנ"ך המבואר- דברי הימים
לחץ על התמונה להגדלה

התנ"ך המבואר- דברי הימים

הוסף למדף מחיר: 75 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "התנ"ך המבואר- דברי הימים", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום