מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

התנ״ך המבואר - דניאל עזרא ונחמיה

   הוצאת קורן

ספר התנ"ך המבואר - דניאל, עזרא ונחמיה, הרב עדין אבן-ישראל שטיינזלץ, הוצאת קורן, כריכה קשה. ספר דניאל עזרא ונחמיה מצטרף לסט התנ"ך המבואר עם פירוש הרב עדין אבן-ישראל שטיינזלץ, מבאר התלמוד ואחד ההוגים הגדולים של זמננו. 

אודות סדרת התנ״ך המבואר

הספר דניאל, עזרא ונחמיה הוא כרך מהסדרה החדשה המחלקת מחדש את ספר הספרים לכותרת ומבוא לכל נושא ונושא בעשרים וארבעת הספרים. את הפסוקים המחולקים כעת לפסקאות עניין, מלווה ביאור רץ ובהיר של תוכן ומילים קשות. כל הספרים מכילים את המידע המדעי המעודכן ביותר של מקומות, עמים, צמחים ופרטים המוזכרים בפסוקים לצד תמונות נדירות להמחשה. למבקשים להעמיק ולהרחיב ידע, הרב שטיינזלץ מביא חומרי רקע, מקבילות פנים-מקראיות, פירושים חלופיים, דברי מדרש ומחשבת ישראל כמו גם תעודות חיצוניות והערות לשוניות.

ספר דניאל - עזרא ונחמיה מן התנ"ך המבואר מצטרף לסדרת הביאורים על חמישה חומשי תורהיהושע שופטים, ירמיהיחזקאלתרי עשרתהילים ודברי הימים.

על הרב שטיינזלץ - מחבר התנ"ך המבואר - דניאל- עזרא ונחמיה

הרב עדין אבן-ישראל (שטיינזלץ) נחשב כיום לאחד הרבנים המקוריים והמשפיעים בדורנו. בצד עבודתו האדירה של ביאור התלמוד הבבלי, הרב כתב ספרים רבים על מחשבה יהודית ועל מסורת, אשר תורגמו לשפות רבות. הוא הקים את המכון הישראלי לפרסומים תלמודיים, את מוסדות החינוך "מקור חיים" ואת המרכז ללימוד יהדות בברית המועצות לשעבר.

ספר לחברים על הספר 'התנ״ך המבואר - דניאל עזרא ונחמיה'

התנ״ך המבואר - דניאל עזרא ונחמיה
לחץ על התמונה להגדלה

התנ״ך המבואר - דניאל עזרא ונחמיה

הוסף למדף מחיר: 75 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "התנ״ך המבואר - דניאל עזרא ונחמיה", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום