מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

אור החיים על התורה - יפה נוף

   הוצאת יפה נוף

ספר אור החיים על התורה בשני כרכים, הוצאת יפה נוף.

אודות הספר אור החיים על התורה

לראשונה נערך ביאור מקיף ויסודי על תורתו של רבינו חיים בן עטר, בעל אור החיים. הביאור מורכב משני מדורים: ביאור 'מאורי אור' – לבאר דבריו על דרך הפשט בקיצור ובבהירות. ומדור ילקוט 'מאורי החיים' בו כונסו ובאו מקורות דבריו, וקובצו מאמרי חז"ל הנזכרים בו, הארות והערות שונות, השוואות לדברי רבינו בספריו האחרים, לבאר צפונותיו ורעיוניו.

פירוש אור החיים על התורה נדפס בצמוד לפסוקי התורה, כשעליהם חונה תרגום אונקלוס מוגה, פירוש רש"י עם ביאור מקוצר.

 

אודות מחבר הספר אור החיים על התורה

רבי חיים בן משה אבן עטר, הידוע בכינויו- אור החיים, היה מגדולי פרשני המקרא בתקופת האחרונים, פרשן התלמוד, מקובל, ופוסק הלכה.

רבי חיים אבן עטר חי ופעל במרוקו כארבעים שנה, ואחר עלה לארץ ישראלבדרכו לארץ עבר דרך איטליה בה הדפיס את ספריו שהקנו לו את שמו בפזורה היהודית כולה, אף זו האירופית. בארץ ישראל השתקע בירושלים ובה הקים את ישיבתו, בה לימד מתורתו לתלמידיו במשך תקופה קצרה, שהסתיימה עם פטירתו בקיץ תק"ג (1743), בהיותו בן 47.

חיבורו אור החיים על התורה על התורה נחשב לאחד הפירושים הפופולאריים ונלמדים ביותר על פרשות השבוע. כבר בפרסומו הראשון 'אור החיים על התורה' תקבל בחום ביהדות החסידית באירופה, וברבות השנים שמעו יצא בכל רחבי עולם היהדות. בעקבות הצלחתו הרבה של הספר אור החיים על התורה קיבל ר' חיים בן עטר את כינויו אור החיים הקדוש.

ספר לחברים על הספר 'אור החיים על התורה - יפה נוף'

אור החיים על התורה - יפה נוף
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר אור החיים על התורה - יפה נוף תמונה שניה- הספר אור החיים על התורה - יפה נוף

אור החיים על התורה - יפה נוף

הוסף למדף מחיר: 59 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "אור החיים על התורה - יפה נוף", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום