מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

שיחות הרב נבנצל על פרשת השבוע

   הוצאת הרב אביגדור נבנצל

שיחות הרב נבנצל על פרשת השבוע - סט -  רעיונות על פרשיות השבוע, 5 כרכים, כולל מפתחות. בעריכת הרב יוסף אליהו. דרך הספר אנחנו זוכים להפגש עם דמותו העשירה של הרב נבנצל, בנוסף להעמיק בפרשת השבוע עם רעיונות ברורים, מנוסחים בצורה בהירה וקולחת.

 

אודות המחבר - 'שיחות הרב נבנצל'

[מתוך אתר הרב נבנצל] הרב אביגדר יחזקאל הלוי נבנצל הוא דרשן ופוסק הלכה. היה רב הרובע היהודי בירושלים בשנים התשל"ג-התשס"ח. הרב למד בישיבת קול תורה, שם היה תלמידו של הרב שלמה זלמן אוירבך ובהמשך היה לתלמידו המובהק, שם גם קיבל דרך מוסרית מהמשגיח הרב גדליה אייזמן. שירת בצה"ל ביחידת זיהוי וקבורה של הרבנות הצבאית, ובמסגרת זו שירת במלחמת יום כיפור. לאחר מלחמת שלום הגליל שהה תקופה ארוכה בקרב תלמידיו, בגדוד שריון בגזרה המזרחית של לבנון, שם העביר שיעורים לחיילי ישיבות ההסדר.


שימש "רבה של ירושלים שבין החומות", מאז התשל"ג‏, ושותף לחידוש היישוב היהודי בין החומות, בעקבות מלחמת ששת הימים.

מאז שנותיה הראשונות של ישיבת הכותל משמש בה הרב נבנצל כר"מ ומשגיח. הרב נבנצל ידוע בדרשותיו ובשיחותיו על פרשת השבוע, ונחשב לאחד מ"בעלי המוסר" היחידים בישיבות הציוניות. שיחותיו הועלו על הכתב במספר כרכים שנקראים "שיחות הרב נבנצל". בשנים האחרונות הוא משמש גם כר"מ בישיבת נתיב אריה הסמוכה לכותל המערבי. נודע במנהגו להניח תפילין בכל שעות היום, כמנהג הגר"א, ולא רק בתפילת שחרית.

הרב נבנצל נשוי לבתו של הרב חיים זאב פינקל, שהיה משגיח בישיבת מיר. הוא בנו של מבקר המדינה השני ד"ר יצחק נבנצל, ואחיהם של פליאה אלבק, שהייתה מנהלת המחלקה האזרחית במשרד המשפטים ושל פרופ' ישעיהו נבנצל, פיזיקאי. באדר א' תשס"ח הוכתר בנו, הרב חזקיהו נבנצל, כרב האשכנזי של הרובע היהודי בירושלים, במקום אביו, שפרש מתפקידו.

 

ספרים נוספים של הרב נבנצל במדף היהודי:

 1. ביאורים לפרשת השבוע
 2. שיחות ליום הכיפורים-הרב נבנצל
 3. שיחות הרב נבנצל
 4. ירושלים במועדיה - שבת א'
 5. ירושלים במועדיה - שבת ב'
 6. ירושלים במועדיה שבת ג'
 7. שיחות לראש השנה
 8. ירושלים במועדיה - ירח האיתנים
 9. ירושלים במועדיה - פסח
 10. ירושלים במועדיה - שבועות
 11. ירושלים במועדיה - חול המועד
 12. התורה המשמחת

ספר לחברים על הספר 'שיחות הרב נבנצל על פרשת השבוע'

שיחות הרב נבנצל על פרשת השבוע
לחץ על התמונה להגדלה

שיחות הרב נבנצל על פרשת השבוע

הוסף למדף מחיר: 279 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "שיחות הרב נבנצל על פרשת השבוע", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום