מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

מעינה של תורה - 5 כרכים

   הוצאת פאר

סט מעינה של תורה - 5 כרכים שערך וסידר הרב אלכסנדר זוסא פרידמן של אמרות, רעיונות, והשקפות ופתגמים חידושים לפרשת שבוע, מגדולי ישראל בדורות האחרונים.

אודות מעיינה של תורה

הספר מעיינה של תורה מאגד בתוכו המוני דברי תורה קצרים על סדר פרשות השבוע. הספר מכיל פירושים ורעיונות של חכמי ישראל מחוגים שונים ומגוונים. בהקדמה למעיינה של תורה מסביר המחבר את החידוש והצורך בספר מסוג מיוחד זה. המחבר מסביר שבתקופה זו שבה מצוייה ירידה רוחנית רבה, ניתן למשוך את לב הקוראים ע"י הרעיונות הקצרים שבספר, הכתובים בצורה בהירה ומאירה, בשפה פשוטה וידידותית שתגרום בע"ה לקרב את התורה אל המון העם הטרוד וכן בעיקר לקהל הצעיר.
סדרת מעיינה של תורה מגיעה ב5 כרכים המכילים אמרות פתגמים וחידושים בנושא פרשיות השבוע,מועדים ותרי"ג מצוות.

סדרת הספרים מעיינה של תורה מתאימה לדברי תורה קצרים וקולעים לשולחן שבת וכמו כן מתאימה כמתנה לבר מצווה.

עורך הסדרה מעיינה של תורה

הרב אלכסנדר זושא פרידמן (1897 - 1943), היה תלמיד חכם, מחנך, מנהיג ציבור ועיתונאי. שימש כמזכיר אגודת ישראל בפולין ועורך ביטאונה של התנועה "דרכנו". עמד בראש רשת של תלמודי תורה "חורב". ייסד סמינר למחנכים חרדיים והיה מרצה בסמינר זה ובסמינרים למורות של בית יעקב. חיבר את החיבור הקלאסי על התורה "מעיינה של תורה"‏ וספרי לימוד לתלמידים. בשנות החמישים הנציחה עיריית בני ברק את זכרו בקריאת סמטה במרכז העיר על שמו - סמטת אלכסנדר. לאחר שרחוב אחר בעיר נקרא על שם אדמו"ריאלכסנדר, הוסב שם הרחוב למעיינה של תורה, על שם ספרו.

ספר לחברים על הספר 'מעינה של תורה - 5 כרכים'

לקוחות שרכשו את הספר "מעינה של תורה - 5 כרכים", התעניינו גם בספרים הבאים:

חזר למלאי
פניני הבן איש חי

פניני הבן איש חי

הוסף למדף מחיר: 75 ₪

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום