מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

פרשת חיים - בראשית - שמות - ויקרא

   הוצאת דברי שיר

הספר פרשת חיים - בראשית - שמות - ויקרא מאת הרב זאב קרוב, הוצאת דברי שיר, 304 עמודים, גודל A5, כריכה קשה. להאיר את החיים עם פרשת השבוע. ללימוד בשולחן השבת ובימי השבוע, לבית או לבתי הספר, לדתיים ולחילוניים. 

אודות הספר פרשת חיים

פרשת השבוע מאירה את החיים לעם ישראל כבר אלפי שנה. מוצאים אנו בחמישה חומשי תורה ערכים, מוסר והנהגות חיים המתאימות לכל תקופה ותקופה. בכל מצווה ובכל סיפור בתורה אנו מוצאים את הניגון המכוון את החיים שלנו כאן ועכשיו.

הרב זאב קרוב וחבורת מורים בבתי ספר ממלכתיים, הלומדים בבתי מדרש "ביחד", מגישים לפנינו בקצרה, בפשטות ובהעמקה נושאים רבים ומגוונים המאירים את חיינו האישיים והציבוריים. תמצאו רעיונות ושאלות לדיון הקשורים לאיכות החיים שלנו.

הספר פרשת חיים מסודר על פי הפרשות כאשר בכל פרשה שתי שיחות לאחר מכן שאלות לדיון והרחבות ממקורות שונים. 

אודות מחבר הספר פרשת חיים

הרב זאב קרוב (נולד ב-1959) מחנך ותיק ור"מ במספר ישיבות ומרצה ליהדות במסגרות שונות ברחבי הארץ, ומחבר ספרים. לשעבר ראש ישיבת השומרון.

אביו הוא משה קרובקה עיתונאי לשעבר בשערים. סבו הוא אליהו קורן.

למד במשך שנים רבות בישיבת מרכז הרב. התמנה לר"מ בישיבת ההסדר בקרני שומרון. לאחר מכן שימש במשך כעשור כראש ישיבת השומרון בקרני שומרון. משנת תשע"ג עד תשע"ה היה דובר איגוד ישיבות ההסדר, כיום הוא אחד מראשי איגוד ישיבות ההסדר. במהלך השנים האחרונות לימד בישיבות ההסדר באיתמר ובאופקים, העביר סדנאות בנושא חינוך ילדים ועיקר עיסוקו היה בייסוד והפעלת בית מדרש 'יחד' אשר נמצא ברעננה ומיועד למורים ומורות בני הציונות דתית, שמלמדים בבתי ספר ממלכתיים. כמו כן, מעביר שיעורים גם במדרשת בינת בשבות רחל במסגרת תוכנית שילובים של המדרשה עם סטודנטיות להוראה ממכללת אורות ישראל.

מתגורר בקרני שומרון. נשוי לחיה לבית אלבה ואב לשבעה. בנו הוא החייל אהרון קרוב, סג"מ בצנחנים שנפצע במבצע עופרת יצוקה והיה לפצוע הקשה ביותר מהמבצע. גיסו הוא הרב משה הררי.

מלבד הספר פרשת חיים הרב קרוב חיבר גם את הספרים: בלבב פנימה - ספר המספר את סיפור הפציעה של בנו, בנחת רוח- סוגיות בחינוך מלידה ועד בגרות, דע מה שתשיב לעצמך, מה שתשיב הפרשה - שאלות חיינו לאור פרשות התורה.

ספר לחברים על הספר 'פרשת חיים - בראשית - שמות - ויקרא'

פרשת חיים - בראשית - שמות - ויקרא
לחץ על התמונה להגדלה

פרשת חיים - בראשית - שמות - ויקרא

הוסף למדף מחיר: 49 ₪

לקוחות שרכשו את הספר "פרשת חיים - בראשית - שמות - ויקרא", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום