מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

סט מחזורים שוטנשטיין עברי אנגלי 5 כר' ארטסקרול

סט מחזורים שוטנשטיין עברי אנגלי 5 כר' - שורה מתרגמת שורה.

המושג "Interlinear" חדש! כמה מאמץ צריך להזיז את העין בשביל להסתכל על התרגום? אפילו לא קצת! כמה זמן לקח לך למצוא את התרגום? אין זמן בכלל! האם זה מפריע לריכוז שלך? לא - זה שיפר אותו! ההבנה מותאמת אל התפילה כאחד. הקושי הגדול, כאשר הקריאה בעברית היא מימין לשמאל, ובאנגלית משמאל לימין. כיצד לשמור על העין מבלבול ולהשאירה מרוכזת לטקסט ולרבש"ע? תראה את הדף, החיצים בצורה עדינה מדריכים את הכיוון הנכון לעין שלך. זוהי שיטה שנבדקה, המוגנת על ידי פטנט - וזה עובד! התחביר של העברית והאנגלית שונו במעט. לא את המשפטים או את הכוונה אלא פשוט תרגום מילה מילה יהיה לפעמים מבלבל ולכן כאן זה המקום שבו המיומנות של העורכים מגיעה, וגם במידת הצורך את הפרשנות מסבירה את הזרימה של הפסוק. בנוסף, הפרשנות גם לפעמים מסבירה ומבהירה. סדרה חדשה שוטנשטיין Interlinear זה יהיה להעלות את הסטנדרטים של תפילה עבור אינספור יהודים לכמה דורות, עד שכולם יחזרו לארץ ישראל בעז"ה וידעו את שפת הקודש בתור שפת אם, ולא נצטרך יותר את הסידור הנפלא הזה, בעז"ה במהרה בימנו. אבל בנתיים זהו הפתרון האידאלי לחושק להתפלל אל ד' מתוך הבנה והתחברות למילים שהוא אומר.

מחזורי תפילה עברי אנגלי של ארטסקרול, המתאימים לזמננו וליהודי ימינו ,המחפשים לקשור את המילים, המחשבות והרעיונות של מורשתנו אל המוח והלב שלנו כיום ,אשר איננו מסתפקים רק בלקרוא את כל המילים הכתובים בסידור. הטקסט העברי בהיר לחלוטין בכתב מאיר עניים , חדש בתוספות הוראות תמציתיות, כותרות משנה עבריות, תרגום אנגלי קריא מאוד של התפילות, אשר כולן עם פירוש ברור. השראה על כל תפילה , וכן סקירה,מבוא ותובנות עמוקות. סעיפים מיוחדים להסביר בפירוט דיני התפילה וכל הדינים המיוחדים החלים ביום תפילות פשוטות על מנת שיהיה קל לכולם לעקוב. כמובן שכל חג מקבל מחזור משל עצמו (מחזור לראש השנה, מחזור ליום כיפור, מחזור לסוכות ושמחה תורה, מחזור לפסח ומחזור לשבועות).

 המחזורים עברי אנגלי של ארטסקרול חוברו על ידי הרב נתן שרמן ותורגם על ידי הרב מאיר זלוטוויץ. אין צורך להלל את הסידור של ארטסקרול שכבר מוכרים בכל בית יהודי הדובר שתי שפות. הצלחה של שנים, של מאות אלפי תפילות אם לא יותר, בכל רחבי העולם. 

 

סט מחזורים שוטנשטיין עברי אנגלי 5 כר' אשכנז גדול 13.0x20.6 - 825 ₪ סט מחזורים שוטנשטיין עברי אנגלי 5 כר' אשכנז קטן כר' קשה 10.1x15.2 - 606 ₪ סט מחזורים שוטנשטיין עברי אנגלי 5 כר' אשכנז קטן כר' רכה 10.1x15.2 - 485 ₪ סט מחזורים שוטנשטיין עברי אנגלי 5 כר' ספרד גדול 13.0x20.6 - 825 ₪ סט מחזורים שוטנשטיין עברי אנגלי 5 כר' ספרד קטן כר' קשה 10.1x15.2 - 606 ₪ סט מחזורים שוטנשטיין עברי אנגלי 5 כר' ספרד קטן כר' רכה 10.1x15.2 - 485 ₪

ספר לחברים על הספר 'סט מחזורים שוטנשטיין עברי אנגלי 5 כר' ארטסקרול'

סט מחזורים שוטנשטיין עברי אנגלי 5 כר' ארטסקרול
לחץ על התמונה להגדלה
תמונה שניה- הספר סט מחזורים שוטנשטיין עברי אנגלי 5 כר' ארטסקרול תמונה שניה- הספר סט מחזורים שוטנשטיין עברי אנגלי 5 כר' ארטסקרול

סט מחזורים שוטנשטיין עברי אנגלי 5 כר' ארטסקרול

בחר גודל ונוסח מחיר: משתנה לפי גודל ₪

לקוחות שרכשו את הספר "סט מחזורים שוטנשטיין עברי אנגלי 5 כר' ארטסקרול", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום