מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

סידור שוטנשטיין עברי אנגלי לימות החול אשכנז

   הוצאת ARTSCROLL

סידור שוטנשטיין עברי אנגלי לימות החול - INTERLINEAR -      שורה מתרגמת שורה

 נוסח אשכנז

המושג "Interlinear" חדש!

כמה מאמץ צריך להזיז את העין בשביל להסתכל על התרגום? אפילו לא קצת! כמה זמן לקח לך למצוא את התרגום? אין זמן בכלל! האם זה מפריע לריכוז שלך? לא - זה שיפר אותו! ההבנה מותאמת אל התפילה כאחד. הקושי הגדול, כאשר הקריאה בעברית היא מימין לשמאל, ובאנגלית משמאל לימין. כיצד לשמור על העין מבלבול ולהשאירה מרוכזת לטקסט ולרבש"ע? תראה את הדף, החיצים בצורה עדינה מדריכים את הכיוון הנכון לעין שלך. זוהי שיטה שנבדקה, המוגנת על ידי פטנט - וזה עובד! התחביר של העברית והאנגלית הם שונו במעט. לא את המשפטים או את הכוונה אלא פשוט תרגום מילה מילה יהיה לפעמים מבלבל ולכן כאן זה המקום שבו המיומנות של העורכים מגיעה, וגם במידת הצורך את הפרשנות מסבירה את הזרימה של הפסוק. בנוסף, הפרשנות גם לפעמים מסבירה ומבהירה. סדרה חדשה שוטנשטיין Interlinear זה יהיה להעלות את הסטנדרטים של תפילה עבור אינספור יהודים לכמה דורות, עד שכולם יחזרו לארץ ישראל בעז"ה וידעו את שפת הקודש בתור שפת אם, ולא נצטרך יותר את הסידור הנפלא הזה, בעז"ה במהרה בימנו. אבל בנתיים זהו הפתרון האידאלי לחושק להתפלל אל ד' מתוך הבנה והתחברות למילים שהוא אומר.

הסידור עברי אנגלי של ארטסקרול - שוטנשטיין

חובר על ידי הרב נתן שרמן ותורגם על ידי הרב מאיר זלוטוויץ. אין צורך להלל את הסידור של ארטסקרול שכבר מוכרים בכל בית יהודי הדובר שתי שפות. הצלחה של שנים, של מאות אלפי תפילות אם לא יותר, בכל רחבי העולם.

בסידור עברי אנגלי interlinear שוטנשטיין, קיימים מספר גדלים :(כמו כן קיים סידור לשבתות וחגים)

 

סידור דו לשוני שוטנשטיין לימות החול כיס כריכה רכה - 10.1x15.2 - אשכנז - 97 ₪ סידור דו לשוני שוטנשטיין לימות החול כיס כריכה קשה- 10.1x15.2-אשכנז - 112 ₪ סדור דו לשוני שוטנשטין לימי חול גודל מ.-15.2x21.2-א. כריכת עור חומה - 267 ₪ סידור דו לשוני שוטנשטיין לימות החול גודל מלא - 15.2x21.2 - אשכנז - 155 ₪ סדור דו לשוני שוטנשטין לימי חול גודל מ.-15.2x21.2-א. כריכת עור לבנה - 267 ₪

 

ספר לחברים על הספר 'סידור שוטנשטיין עברי אנגלי לימות החול אשכנז'

לקוחות שרכשו את הספר "סידור שוטנשטיין עברי אנגלי לימות החול אשכנז", התעניינו גם בספרים הבאים:

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום