מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

 

א. אמצעי תשלום אפשריים במדף היהודי

1. תשלום מאובטח בכרטיס אשראי

דפי הסליקה מאובטחים ע"י חברת iCredit. מערכת סליקה מוסמכת ומאושרת על ידי ארגון PCI, לתקן אבטחת מידע ונתונים המחמיר ביותר PCI: DSS Level 1.

3. תשלום במזומן

אם בחרת באיסוף עצמי- ניתן לשלם בעת לקיחת הספר מנקודת איסוף בתיאום מראש בלבד בטלפון ישיר לחנות בירושלים במספר 02-6510660

רק במידה והספר נמצא במלאי.

4. תשלום בהעברה בנקאית

בנק לאומי, סניף  904, חשבון 50544452, עופר גבאי

 

ב. מדיניות המשלוח במדף היהודי

אנו מספקים משלוחים לכל חלקי הארץ , ולוקחים אחריות על איכות המוצר, אריזתו ושליחתו ללקוח.

שים לב המידות המצוינות בפרטים מתייחסים לאתרנו בלבד 

נשתדל להוציא את ההזמנה שלך במהירות האפשרית ואף באותו יום שנקלטה ההזמנה. צוות המדף היהודי.

1. סוגי משלוחים וזמני הגעה

כל המשלוחים נעשים ע"י חברת תמנון שליחויות בע"מ כדי לספק שירות מהיר ואיכותי עד בית הלקוח. שליחים מנוסים, קטנועים מכוניות ומשאיות, אשר מרגע היציאה מאיתנו (1-3 ימי עסקים, תלוי במורכבות החבילה), יגיעו אליכם תוך יום 1-6 ימי עסקים, סה"כ 2-9 ימי עסקים. הגעה בתיאום טלפוני עם הלקוח. אנחנו לא שולחים יותר בדואר בגלל איכות ומהירות השירות, וכבוד ספרי הקודש.

הזמנות של ספרים שלא במלאי המיידי יכולות להתעכב עד 14 ימי עסקים והלקוח ייודע מראש בע"ה. ניתן ליצור קשר לפני עם החנות שלנו ולברר מלאי מיידי וזמן הגעה משוער מראש, לפני ביצוע ההזמנה.

המדף היהודי אינו אחראי לעיכובים שאינם בשליטה ,כגון עיכובים בהספקה בחברת השליחויות ,או תקלות במערכת מחשוב /טלפונים.

2. תעריפי משלוחים בארץ*

ספר בודד - 27 ₪ - עם שליח עד הבית לכל הארץ כולל אזורים חריגים. (אנחנו לא שולחים יותר בדואר בגלל איכות ומהירות השירות, וכבוד ספרי הקודש)

2 ספרים ומעלה עד ארגז שמשקלו 25 ק"ג - 33 ₪ -עם שליח עד הבית. במידה שהמשלוח שהזמנתם יחרוג מעל משקל זה יצרו איתכם קשר לחיוב משלוח נוסף.

*שימו לב: אזורים חריגים :עלות שליח עד הבית לאזורים חריגים היא 45 ₪ לחבילה. אנחנו ניידע אתכם טלפונית אם איזורכם נחשב חריג וכמה יעלה המשלוח במקרה זה.(אזורי יהודה ושומרון, בנימין,רמה"ג ודרום הארץ וכד')

3. איסוף עצמי

באפשרותך לאסוף את הספרים באופן עצמאי בחנות הבית שלנו ברחוב הרב ריינס 12, ירושלים (בתיאום מראש בלבד  בטלפון 02-6510660): 

בימים א'-ה': 11:00-19:30

בימי שישי: 10:30-13:00

*שימו לב האיסוף עצמי הוא בתיאום מראש בלבד מול המוקד שלנו.

4. משלוחים לחו"ל

זמנית אין אפשרות למשלוחים לחו"ל

5. הטבעות והקדשות 

ניתן לעשות הטבעה על סידורים/חומשים/תהלים במחיר של 200 ₪ עד 100 פריטים. מחיר הקדשה במדבקות תלויה בסוג וגודל המדבקה ובד"כ נעה סביב ה1-2 שקל לפריט.

 

ג. מדיניות החזרת מוצרים - נוהל ביטול עסקה

ניתן להחזיר מוצרים מכל סיבה שהיא, בתנאי שהספר במצב המקורי ולא נעשה בו שום שימוש, עד 14 ימים מיום הגעת המוצר אליך, ע"פ חוק הגנת הצרכן, ובתשלום דמי ביטול (יפורטו להלן). יש ליצור קשר עם המוקד ולהודיע על ההחזרה.  ההחזרה תבוצע  ע"י חברת המשלוחים שלנו באחריות ובמימון הלקוח . ע"מ שהספר   לא ייפגם  יש לארוז אותו בדיוק כשהגיע. 

1. ספר פגום

החלפת ספרים פגומים יתבצעו תוך 14 ימי עסקים בלבד .במידה ולצערנו הגיע ספר פגום,  יש להודיע על כך באופן מיידי ברגע קבלת הספר(או תוך 14 יום) למוקד ואנו נטפל ונשלח ספר חדש במקום, בלא תוספת כלל מצד הלקוח.

2. חוסר מלאי

במקרה ואזל המוצר מהמלאי, המדף היהודי מתחייב להודיע ללקוח על כך שייתכנו עיקובים באספקת הסחורה. ללקוח תינתן האפשרות לבחור במוצר אחר במקום המוצר החסר או לבטל את ההזמנה ולקבל זיכוי מלא.

3. טיב השירות והגנת פרטיות

צוות המדף היהודי מתחייב לעשות כמיטב יכולתו ע"מ לספק לקהל לקוחותיו את השירות הטוב ביותר- במענה אדיב, איכות הספרים, איכות ומהירות המשלוח ועוד. בכלל זה אנו מתחייבים לשמור על פרטיות לקוחותינו ולא להעביר את פרטי הלקוח לצד שלישי כלשהו.

המדף היהודי שומר לעצמו את הזכות לשנות תקנון זה :להוסיף עליו/או לגרוע ממנו בכל עת וללא הודעה מוקדמת .

ועל כן כל רכישה תהא כפופה להוראת התקנון המפורסם באתר בעת ביצועה.

4. דמי ביטול עסקה,והחזרת מוצרים

אם העסקה מבוטלת ללא אשמה של המדף היהודי (פגם בספר / שליחת ספר שונה מהספר שהלקוח הזמין באתר / אי-אספקת הספר במועד הנ"ל) הלקוח יחוייב בדמי ביטול. במידה והביטול בוצע לפני שנגבתה מהמדף היהודי עמלת סליקה - לא נגבה כלל דמי ביטול. במידה ונגבתה עמלת סליקה - דמי הביטול הינם  :  7מגובה העסקה או 100  (הנמוך מביניהם). על הלקוח לשלוח בקשה כתובה לביטול לדוא"ל של המדף היהודי ובנוסף להתקשר ולהודיע טלפונית.

על הלקוח להחזיר את המוצר באריזתו המקורית בצירוף חשבונית קניה תוך 14 יום על חשבונו.

שים לב||

במידה בהזמנה של ספרים נדירים או הזמנה מיוחדת  לא תתאפשר החזרה 

 

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום