מוקד הזמנות - 03-5531443
המדף שלך (המדף ריק)

 

א. אמצעי תשלום אפשריים במדף היהודי

1. תשלום מאובטח בכרטיס אשראי

דפי הסליקה מאובטחים ע"י חברת iCredit. מערכת סליקה מוסמכת ומאושרת על ידי ארגון PCI, לתקן אבטחת מידע ונתונים המחמיר ביותר PCI: DSS Level 1.

3. תשלום במזומן

אם בחרת באיסוף עצמי- ניתן לשלם בעת לקיחת הספר מנקודת איסוף בתיאום מראש בלבד

רק במידה והספר נמצא במלאי.

4. תשלום בהעברה בנקאית

בנק לאומי, סניף  904, חשבון 50544452, עופר גבאי

 

ב. מדיניות המשלוח במדף היהודי

אנו מספקים משלוחים לכל חלקי הארץ , ולוקחים אחריות על איכות המוצר, אריזתו ושליחתו ללקוח.

נשתדל להוציא את ההזמנה שלך במהירות האפשרית ואף באותו יום שנקלטה ההזמנה. צוות המדף היהודי.

1. סוגי משלוחים וזמני הגעה

כל המשלוחים נעשים ע"י חברת תמנון שליחויות בע"מ כדי לספק שירות מהיר ואיכותי עד בית הלקוח. שליחים מנוסים, קטנועים מכוניות ומשאיות, אשר מרגע היציאה מאיתנו (1-3 ימי עסקים, תלוי במורכבות החבילה), יגיעו אליכם תוך יום 1-6 ימי עסקים, סה"כ 2-9 ימי עסקים. הגעה בתיאום טלפוני עם הלקוח. אנחנו לא שולחים יותר בדואר בגלל איכות ומהירות השירות, וכבוד ספרי הקודש.

הזמנות של ספרים שלא במלאי המיידי יכולות להתעכב עד 14 ימי עסקים והלקוח ייודע מראש בע"ה. ניתן ליצור קשר לפני עם החנות שלנו ולברר מלאי מיידי וזמן הגעה משוער מראש, לפני ביצוע ההזמנה.

2. תעריפי משלוחים בארץ*

ספרים בודדים (עד 2 ק"ג) - 27 ₪שליח עד הבית לכל הארץ כולל אזורים חריגים. (אנחנו לא שולחים יותר בדואר בגלל איכות ומהירות השירות, וכבוד ספרי הקודש)

2 ספרים ומעלה (מעל 2 ק"ג) - 33 ₪ - שליח עד הבית.

*שימו לב: לחבילות גדולות, עלות שליח עד הבית לאזורים חריגים היא 50 ₪ לחבילה. אנחנו ניידע אתכם טלפונית אם איזורכם נחשב חריג וכמה יעלה המשלוח במקרה זה.(אזורי יהודה ושומרון, בנימין,רמה"ג ודרום הארץ וכד')

3. איסוף עצמי

באפשרותך לאסוף את הספרים באופן עצמאי בחנות הבית שלנו ברחוב הרב ריינס 12, ירושלים (בתיאום מראש): 

בימים א'-ה': 11:00-19:30

בימי שישי: 10:30-13:00

*שימו לב האיסוף עצמי הוא בתיאום מראש בלבד מול המוקד שלנו.

4. משלוחים לחו"ל

זמנית אין אפשרות למשלוחים לחו"ל

5. הטבעות והקדשות במחירי עלות

ניתן לעשות הטבעה על סידורים/חומשים/תהלים במחיר עלות של 200 ₪ עד 100 פריטים. מחיר הקדשה במדבקות תלויה בסוג וגודל המדבקה ובד"כ נעה סביב ה1-2 שקל לפריט.

 

ג. מדיניות החזרת מוצרים - נוהל ביטול עסקה

ניתן להחזיר מוצרים מכל סיבה שהיא, בתנאי שהספר במצב המקורי ולא נעשה בו שום שימוש, עד 14 ימים מיום הגעת המוצר אליך, ע"פ חוק הגנת הצרכן, ובתשלום דמי ביטול (יפורטו להלן). יש ליצור קשר עם המוקד ולהודיע על ההחזרה. ניתן לשלוח בחזרה בשירותים של הדואר וכן להשתמש בחברת המשלוחים שלנו. ע"מ שלא ייפגם הספר יש לארוז אותו בדיוק כשהגיע. המשלוח אל הלקוח וחזרה הוא באחריות ובמימון הלקוח.

1. ספר פגום

במידה ולצערנו הגיע ספר פגום, בודאי שאנו לוקחים על זה אחריות, יש להודיע על כך באופן מיידי ברגע קבלת הספר למוקד ואנו נטפל ונשלח ספר חדש במקום, בלא תוספת כלל מצד הלקוח.

2. חוסר מלאי

במקרה ואזל המוצר מהמלאי, המדף היהודי מתחייב להודיע ללקוח על כך שייתכנו עיקובים באספקת הסחורה. ללקוח תינתן האפשרות לבחור במוצר אחר במקום המוצר החסר או לבטל את ההזמנה ולקבל זיכוי מלא.

3. טיב השירות והגנת פרטיות

צוות המדף היהודי מתחייב לעשות כמיטב יכולתו ע"מ לספק לקהל לקוחותיו את השירות הטוב ביותר- במענה אדיב, איכות הספרים, איכות ומהירות המשלוח ועוד. בכלל זה אנו מתחייבים לשמור על פרטיות לקוחותינו ולא להעביר את פרטי הלקוח לצד שלישי כלשהו.

4. דמי ביטול עסקה

אם העסקה מבוטלת ללא אשמה של המדף היהודי (פגם בספר / שליחת ספר שונה מהספר שהלקוח הזמין באתר / אי-אספקת הספר במועד הנ"ל) הלקוח יחוייב בדמי ביטול. במידה והביטול בוצע לפני שנגבתה מהמדף היהודי עמלת סליקה - לא נגבה כלל דמי ביטול. במידה ונגבתה עמלת סליקה - דמי הביטול הינם כמופיע בתיקון 26 ל"חוק הגנת הצרכן":  7%מגובה העסקה או 100  (הנמוך מביניהם). על הלקוח לשלוח בקשה כתובה לביטול לדוא"ל של המדף היהודי ובנוסף להתקשר ולהודיע טלפונית.

 

הספר טל אורות נוסף למדף שלך

עבור לתשלום